Обзоры
Almagest

Трохи більше 3 років пройшло з моменту виходу останнього релізу миколаївців Cuckoo’s Nest альбому "Everything Is Not as It Was Yesterday", виданого відомим і вельми продуктивним китайським лейблом Pest Productions.

Як тому, хто пам’ятає виступ найпершого складу Полинового Поля на сцені Рок-Січі, має CD з першим "полиновим" ЕР та спільну фотку із вокалістами другого складу, а також рецензував усі три попередні релізи львів’ян (останній з яких вийшов 8 років тому), писати цей огляд особливо відрадно.

Almagest

Для Сергія, більш відомого за псевдо Metal Priest і заодно головного героя даної рецензії, Bestial Invasion є не просто однією з найвідоміших композицій піонерів тевтонського треш-металу Destruction, а власним метал-проектом, який з самого його початку мав би розкрити власний потенціал і як музиканта, і як композитора.

Almagest

"…немає того нового звичаю, який не був б старим"

Джефрі Чосер 

 

 

Я - разорванный мускул в ленном теле, 

Ледяная скульптура под солнцем апреля.

"Planetarium" перший альбом у другому десятиріччі існування проекту Raventale і водночас третій з моменту початку його концертних виступів.

Эх, скримо-скримо, до чего же ты хорошо, но кратковременно. Вас, музыканты-скримачи хлебом не корми, только дай создать группу и быстренько распустить. 

Almagest

21 жовтня, тобто майже два тижні назад на момент написання цієї статті, якось зовсім непримітно (принаймні для мене) вийшов новий лонгплей одного із найбільш неповторних вітчизняних блек-метал-проектів Zgard на чолі з єдиним його постійним учасником Яромислом.

Skunkhunt

Украинская электронная сцена всегда была на хорошем счету в Европе, более того, украинских музыкантов многие лейблы Старого Света принимали с распростертыми объятиями. Как правило, речь шла о танцевальной музыке трансе, когда он был еще жив, или хаусе, но случались и редкие исключения. Одним из таких исключений является Hidden Element.

Skunkhunt

К рок-группам с женским вокалом отношение всегда особое — во-первых, действительно запоминающихся девушек-вокалисток в роке можно пересчитать по пальцам, а во-вторых, сама личность вокалистки должна быть настолько колоритной и из ряда вон выходящей, чтобы патриархально настроенная публика признала в ней свою и признала право на существование. Мужчинам в этом плане намного проще, хоть это и немного несправедливо.