Новости

У мережі нарешті з'явився новий лонгплей київського гурт - альбом під назвою "800". Нагадаємо, це перший реліз гурту із 2016 року. 

Реліз вийшов на американському лейблі  Wharf Cat Records, як і ряд попередніх альбомів гурту. Придбати його можна у форматі дисків, вінілу та, звичайно, у цифровій версії.

Трекліст альбому:

1. Reflection 04:07
2. Ashley 03:53
3. Yonder 03:59
4. Introducing Yourself 06:34
5.13 Again 04:05
6. Night Lamp 04:13
7. Some People Have All The Luck 03:57 

Як йдеться на Бендкемпі, "800" - це чергове повернення гурту із їх унікальним поглядом на традиції шугейзу і пост-панку. Саундпродюсером альбому став Carson Cox, лідер американського гурту Merchandise, а записувався реліз на студії Kutch 1 Studios. До слова, на релізі також можна буде почути Sam York і Elizabeth Skadden. 

bichkraft (noise rock/post-punk) - це чи не єдиний український гурт, про який писали на Noisey и Pitchfork. Їх дебютний альбом був випущений на вінілі нью-йоркським лейблом Wharf Cat Records. Співпраця гурту з ним триває і зараз. 

Почитати рецензію на Бичкрафт - Маскот (2014) можна тут.

bichkraft у соцмережах: 

https://www.facebook.com/bichkraft
https://bichkraft.bandcamp.com

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 1

Рівненський brutal death metal завершив роботу над своїм першим лонгплеєм "Shrunken Heads Vertigo"

Реліз вийде на російському лейблі Ungodly Ruins Productions, котрий радить реліз усім поціновувачам творчості Cerebral Incubation, Ingested та Cephalotripsy.

Дата релізу поки не була анонсована, однак ми вже можемо оцінити два промо-треки із нього. 

Гурт Voracity виник у місті Рівне в 2011 році. На рахунку колективу міні-альбом та спліт 2012 року і демо-запис 2014 року. 

Voracity у соцмережах: 

https://www.facebook.com/voracityslam/
https://vk.com/voracity

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 41

Прем'єра нового треку "Serpent" київського гурту Risin Sabotage відбулася на лейблі Robustfellow

Окрім того Robustfellow Prods. зайнялися цифровою дистрибуцією наступних релізів колективу:

  • "Planet Dies" (March 10, 2017)
  • "Sabotage Rising (live)" single (October 28, 2017)
  • "Serpent" single (March 16, 2018)

Їх та новий сингл можна послухати і купити на сервісах Apple Music, Spotify, Google Play, Amazon, Deezer та 150 інших подібних. 

Нагадаємо, Risin Sabotage збираються у невеликий тур Польщею. 

Київський гурт Risin Sabotage виконує музику у жанрах психоделіки та стонеру. "Повільні низькі рифи, фуз, дум і атмосфера ранніх 70-х в стилі Black Sabbath, Blue Cheer, Acid Kind, Dead Meadow", - саме так описали колектив організатори столичного фесту "Electric Experience".

За два роки своєї діяльності Risin Sabotage випустили два альбоми й один сингл, обидва повноформатники на вінілах лейблів Nasoni (Берлін) й CD від Voron Nest(Японія). Музиканти мають близько 40 концертів на рік та регулярно їздять в тури.

Почитати рецензію на Risin Sabotage - Risin Sabotage (2015) можна за цим посиланням. 

Risin Sabotage у соцмережах:

ВК: https://vk.com/risinsabotage
Bandcamp: https://risinsabotage.bandcamp.com/
Facebook: https://www.facebook.com/risin.sabotage
Instagram: https://www.instagram.com/risin_sabotage/ 

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 91

Міні-альбом українського дуету Jonathan Livingston  - "Під зеленими осокорами" - сьогодні вийшов на лейблі Masterskaya.

"Музика, яка змусила нас тремтіти від захвату і хвилювання. Вона кришталево-чиста, недоторкана, м'яка в своєму дотику до людського вуха", - йдеться у повідомленні лейблу.

Загалом реліз містить три треки.

"Під зеленими осокорами"- це подорож із реальності в сон через тонку лінію лірики. Вона намальована ніжними пензлями алегорій, метафор, пастельними звуками вокалу, віолончелі та акустичної гітари", - коментують Jonathan Livingston.

Насиченість живого інструментала, етно-романтика і чарівна українська мова – ідеальна атмосфера для того, щоб зануритися в себе.

Реліз можна послухати та придбати на сервісах Apple Music, iTunes, Spotify, Google Play, Deezer та Soundcloud. 

Jonathan Livingston - це дует зі Львова, який співпрацює з лейблом Masterskaya. Їх дебютний сингл "Колискова" вийшов у жовтні 2017 року. 

Jonathan Livingston у соцмережах:

https://www.facebook.com/jonathanlivingstonband/

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 129

Київський електронно-індустріальний гурт представив слухачам новий альбом під назвою "Mourning Star". 

"Біль, сум, страждання та смерть "в одному місці...приєднуйтеся до нашого мовчазного трауру", - прокоментували реліз виконавці. 

Альбом можна послухати та придбати на Бендкемпі гурту. 

Dead Faith - електронно-індустріальна рок-група з України (Київ), створена у 1994 році. З англійської Dead Faith перекладається як "Зневіра".

"Наша музика похмура, як грудневий Київ, жорстка як цегла будинків і бездонна, як небо...Приєднуйтеся до нашого потойбіччя, до позачасу і позапростору. Де любов - це смерть, а смерть - це любов. Ми ніде і всюди. Будьте з нами", - саме так коментують свою творчість музиканти.   

Почитати рецензію на Dead Faith - Disoriented (2015) можна за цим посиланням

Dead Faith  у соцмережах:

https://deadfaith.bandcamp.com
https://www.facebook.com/deadfaithmusic/

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 97

Презентація нового концептуального альбому "Джєбарс" харківського гурту Soom відбудеться на "Robust Evening" 28 квітня.

Розігрів взяли на себе експериментальні кияни stonefromthesky. За розкачку залу відповідатиме Brat зі Львову зі своїм першим виступом у Києві. Перший Robust Event у цьому році обіцяє багато цікавих, ексклюзивних сюрпризів, тож не пропустіть. 

"Співаючі чаші донесли мантри до Колоссів Буття, і з Небесного Каміння вони видихнули у Всесвіт Держпром. Брат Реп-тилоїд зустрічає Сумного Лінивого Джєбарса, щоб лунала нескінченна бліда симфонія. І кожен гратиме свою, і разом нищитимуть свідомість. З приходом їхнім свято прийде. 

Прийди і ти. 

Перший міцний івент 2561-го року за буддійським до 2561-го за григоріанським", - повідомляє гурт Soom. 

Нагадаємо, їх новий альбом "Джєбарс" має вийти 20 квітня.

Лайн-ап

- Soom (LO-FI \ NOISE-ROCK \ SLUDGE JUGGERNAUT) Kharkiv, UA
https://www.facebook.com/soomdoom
https://soom.bandcamp.com/

- Brat (NE HIP-HOP \ WANTON RAP \ EXPERIMENTAL) Lviv, UA
https://www.facebook.com/bratmusicua/
https://soundcloud.com/bratua

- stonefromthesky (ELECTRONIC \ EXPERIMENTAL) Kyiv, UA
https://www.facebook.com/stonefromthesky/
https://iamstonefromthesky.bandcamp.com/

Концерт відбудеться 28 квітня у клубі "Mezzanine" (вул. Нижньоюрківська 31, м.Київ), початок: 19:00. Квитки вже скоро з'являться у мережі. 

Подія у соцмережах:

https://www.facebook.com/events/1024999054332554/

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 140

Організатори українського Brave Factory Festival оголосили дати його проведення у 2018 році. 

"Мы начали подготовку ко второму фестивалю Brave! Factory еще во время первого. Когда ходили по территории завода "Метробуд" в счастливом единении, но в жутком трепете о том, как много нам нужно будет исправить в следующем году. Что ж, а когда стихла последняя песня на рассвете, нам оставалось только радоваться этому рассвету и тому, что с нами осталось столько новых знаний и гораздо больше того, что нам еще предстояло узнать.

Мы узнали, что строителей не бывает много - их бывает мало; что прогноз погоды игнорировать не стоит; что когда на фестивале пять танцполов и сцен в сотнях метров друг от друга, пусть лучше будет больше светотехников и звукорежиссеров, чем посчитала фирма; что когда в лайн-апе 50 имен, а по факту под сотню человек со всего мира, водителей тоже много не бывает, как и их знаний английского; что пропускная способность входа с одними воротами для уже обилетченных совсем невысокая; что при такой территории нужно больше художников и авторов инсталляций; но главное - мы узнали, что как бы страшно ни было - если сильно хочется и цель благородна, нужно делать.

И потом, что страшнее - сделать что-то не так или не научиться? Посмотреть правде в глаза или застыть в глазури оправданий? Не уметь сказать, выйдя на крыльцо цеха: "боже, какой красивый плющ!" или не выполнить план по производству? Третий пункт вообще самый главный. Так вот, чтобы еще чуть-чуть научиться, не застыть, слышать и видеть правду, осмелиться радоваться простому и оттого такому красивому, и в конце концов чтобы хорошо провести время на фестивале современной электронной музыки и городского искусства, мы рады объявить Brave Factory Festival 2018. 25 - 26 августа", - йдеться у повідомленні. 

Деталі фестивалю будуть оголошені трохи пізніше.

Подія у соцмережах:

https://www.facebook.com/events/160261351299126/

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 71

Український проект оголосив вихід нового альбому під назвою "MOZAЇKA". Попереднє замовлення релізу уже можна зробити на сервісі iTunes.

Там же зазначено, що лонгплей вийде 22 березня. Трекліст альбому: 

1. VSESVIT
2. GOLOS
3. ANIMAL
4. STRUM
5. XTO
6. ARKA
7. GUNS DON'T SHOOT
8. ALONE
9. ALL FRIENDS
10. VATRA

Як бачимо, до релізу увійдуть випущені раніше сингли "VSESVIT" та "Guns Don’t Shoot".

 

Трохи згодом реліз з'явиться і на інших платформах. Окрім того він вийде у форматі дисків та вінілу. 

Onuka - це український електронний музичний гурт, особливістю якого є використання українських народних мотивів та інструментів у електронній музиці. Робота над проектом Onuka почалася влітку 2013 року. Співавторами проекту стали Наталія Жижченко — колишня солістка гуртів "Tomato Jaws" та "KOOQLA", і Євген Філатов — лідер гурту "The Maneken".

Вокалісткою гурту, автором текстів, головним автором ідей є Наталія Жижченко. На сцені вона, окрім вокалу, грає на сопілці, окарині, свистульці, омнікорді, невеликих перкусійних інструментах, а також керує відтворенням семплів. Головним композитором, саунд-продюсером, аранжувальником та арт-директором проекту є Євген Філатов. Він також бере участь у живих виступах на радіо. Повний склад групи ONUKA - вокал, клавішні, електронні ударні, два тромбона, валторна, бандура.

Onuka в соцмережах:

https://vk.com/onuka
https://soundcloud.com/onukaofficial/onuka-mainland
https://www.facebook.com/onuka.official
https://www.youtube.com/onuka
https://www.instagram.com/onukaofficial/  

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 56

Коза М'юзік Батл 2018 розпочинається 15 березня першим відбірковим туром. Учасники першої битви:  

  • Покидьки – Львів

Засновані у 2016 році, грають у стилі блюз/ Блюз-рок/ Рок'н'рол. Хлопці кажуть, що натхнення приходить від сигаретного диму та пляшок з-під пива.

  • Banana Bus – Хмельницький

Дует Banana Bus з Хмельницького виступатиме на І батлі Koza Music Battle під номером 2.

"Будь-хто може узяти хоч лопатний цівок, пару саморізів, натягнути струну і зіграти рок-н-ролл. У цьому весь сенс - жити гучно, грати гучно і не заморачуватись", - кажуть вони.

  • Tappling Impact – Тернопіль

Всі хлопці з різних міст, але їх об’єднав файний Тернопіль і спільна доля – Tappling Impact.

"Граємо Experimental Thrash Metal, - розповідають учасники. - На нашу думку, за допомогою цього стилю можна передати найбільше енергії, а також її отримати, що і є натхненням. Прагнемо показати людям наше бачення балансу важкості з мелодикою"

  • Бетон – Львів

Панк-н-рол/хардкор гурт Бетон із м. Львова. Як розповідають про себе учасники, їх троє дорослих чоловіків, котрі люблять і грають панк-рок.

Нагадаємо, що переможець фіналу конкурсу отримає 5000 гривень та право виступу на фестивалі Faine Misto.

Початок о 19:30, вхід вільний!

Нагадаємо, у минулому році, переможцем став гурт Брудні.

Конкурс у соцмережах:

Facebook: https://www.facebook.com/koza.music.battle
VK: https://vk.com/koza_music_battle  

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 38

Запорізький melodic metalcore гурт представив свій перший сингл "Closer to the End".

"Мы решили сменить название, так как много чего изменилось за это время. Работа над альбомом практически завершена. Клип отснят и смонтирован. Но еще осталось много работы", - повідомляли раніше музиканти.

Гурт Heartprints розпочав свою діяльність як Sunset Poetry восени 2012 року. Реліз першого синглу відбувся у січні 2013 року, а навесні 2014-.го у гурту вийшов дебютний EP. У 2018 році колектив вирішив зробити ребрендинг і змінив назву на Heartprints. 

Heartprints у соцмережах:

https://vk.com/heartprints_band
https://soundcloud.com/sunsetpoetry
https://www.facebook.com/Heartprintsband/

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 115