Новости

Український гурт сьогодні випустив новий повноформатний альбом "Alambari". Це перший лонгплей гурту за останні чотири роки. 

Запорізький інді гурт нещодавно презентував нову пісню під назвою "Day By Day", що увійде до першого повноформатного альбому гурту. 

Дніпровська реп-виконавиця представила новий сингл та кліп під назвою "Молоко, мюслі". У пісні Olive Taud закликає усіх радіти весні та цінувати кожен день свого життя, попри складну ситуацію, яка відбувається зараз з усіма нами, через карантин. 

Одразу три українські андеграундні фестивалі через карантин вирішили перенести дати проведення. 

Оскільки ми і багато наших читачів турбується щодо майбутнього української музичної індустрії, стараємося тримати руку на пульсі та слідкувати за тематичними новинами. Ось кілька з них. 

Новий гіпнотичний дрон проєкт з Харкова, що утворили колишні учасники першого україномовного сладж-гурту Soom, випустив промо-сингл "Велич Смерті Мастодонта". Колектив також готується до випуску дебютного альбому. 

Чернівецький виконавець презентував новий сингл "Too Old To Sell My Soul" та кліп на нього. Пісня увійде до майбутнього альбому виконавця. 

Чернігівський гурт цими вихідними презентував другий свій міні-альбом під назвою "51.50 31.29".

Український композитор Heinali та джазовий саксофоніст Михайло Балог анонсували вихід спільного міні-альбому "A Mechanical Bird in an Electric Garden".

Новий ужгородський гурт анонсував вихід дебютного повноформатного альбому "Purification" та презентував кліп до нього.