Новости

Київський celtic punk гурт у листопаді вирушить у перший свій європейський тур. А вже у грудні музиканти організовують великий концерт на честь дев'ятого дня народження колективу.  

Сьогодні, 19 вересня, у Києві пройде івент під назвою Music: riot girrrls cold girls ladys of punk. Як можна здогадатися, мова там йтиме про музичний рух Riot Grrrl. Учасники та учасниці слухатимуть музику, дивитимуться фільми та прослухають лекцію на відповідну тему. 

Увесь жовтень харківський гурт проведе у масштабному та інтенсивному турі Stoner Extravaganza European Tour 2018 спільно з румунською командою  RoadkillSoda.

29 вересня в Ужгороді у форматі концерту відзначатиме свій день народження головна редакторка нашого сайту. Буде хороша музика, традиційні напої від All Music Bar та гарна компанія. 

Український інді-гурт днями представив новий сингл "Would You Lie", який є результатом співпраці із відомим в Україні саундпродюсером Лесиком Омодадою. 

Львівський death metal колектив перед виходом другого повноформатного альбому "The Blind Leading The Blind" вирішив порадувати фанатів новим синглом. 

23 листопада в столичному клубі Volume пройде перший сольний концерт німецького електронного гурту Solar Fake.

Український блек метал гурт представив нову версію альбому "Ад", який оригінально вийшов ще у 2016 році. 

Український goth rock гурт представив новий лонгплей "Inside". Це вже десятий повноформатний альбом гурту. 

Український гурт тільки на початку цього року презентував дебютний міні-альбом "Де твоя лінія?", а вже зараз у мережі з'явилася їх нова робота -  EP "Бої без правил".