Новости

Український хіп-хоп гурт представляє нову пісню "Динаміт" та кліп на неї. Тим самим хлопці ще й анонсують вихід нового альбому "Білий", що має відбутися найближчим часом.

Запорізька thrash/death metal команда Hell:on та німецько-український thrash metal гурт Pripjat восени презентують слухачам новий спліт. Зараз же перший гурт презентував нову пісню "Spreading Chaos", яка увійде до цього релізу. 

Neformat Fest 2019 — це подія, яка збере одні з кращих андеграундних гуртів України. Наразі ми продовжуємо анонсувати учасників другої експериментальної сцени.

Львівський музикант Артем Бемба, котрий також є учасником гуртів Sealand Airlines та Sherpa The Tiger, днями випустив новий альбом "Hаrvest".

Новий україномовний Oi!-колектив з Харкова презентував свою першу пісню "Kharkiv Hardcore Skins" та кліп на неї. 

Київський surf-rock проєкт презентував новий міні-альбом "Shapes (Side A)". 

Луцький рок-гурт презентував нову пісню "Close Your Eyes". Це вже шостий сингл у дискографії колективу. 

Нова пісня харківського хардкор гурту - "Космополит" - потрапла до міжнародної панк-збірки німецького лейблу Dr. Skap Records. 

Outsider fest відбудеться вже вдруге, але цього разу в клубі Bingo. Культове місце обране не дарма, адже ця сцена давала поштовх до розвитку не одному поколінню аутсайдерів.

Київський gothrock/darkgaze проєкт представляє перший у своїй дискографії міні-альбом "Consolation", натхненням для створення якого переважно був синтпоп 80-х.