Endless Melancholy випустив збірку треків

Київський ембіент проект представив слухачам нову збірку треків "Winter Outtakes III". Подібні зимові релізи вже стали для Endless Melancholy доброю традицією.

"Winter Outtakes III" - це колекція демок та чернеток, які не були випущені раніше і не мають шансу з'явитися на нових релізах виконавця. Вони були записані протягом 2016-2017 років для альбому, який так ніколи й не був завершений. 

Сам музикант підтверджує, що подібні невеликі сезонні збірки для нього стали вже традиційними. Остання така збірка, а саме "Winter Outtakes II" виходила у лютому минулого року. 

Мастеринг релізу здійснив сам Олексій Сакевич. 

Нагадаємо, не так давно у листопаді 2018-го, проект випустив альбом "Fragments of Scattered Whispers". Вийшов реліз за підтримки лейблу Dronarivm.

Endless Melancholy - це музичний проект киянина Олексія Сакевича, який створив його у листопаді 2011 року, аби виразити свою любов до інструментальної музики. З того часу проект встиг випустити дуже багато альбомів, синглів, EP, компіляцій тощо. У різний час релізи Endless Melancholy випускались на таких лейблах, як Preserved Sound, Twice Removed, Hidden Vibes і AZH Music Label.

Почитати рецензію на Endless Melancholy – The Vacation (2017) від Nico ви можете за цим посиланням. 

Endless Melancholy у соцмережах:

Bandcamp: https://endlessmelancholy.bandcamp.com
Soundcloud: https://soundcloud.com/emelancholy
FB: https://www.facebook.com/emelancholy
Twitter: https://twitter.com/emelancholy
Youtube: https://www.youtube.com/user/endmelancholy

Neformat.com.ua