Статьи по автору Олександр Poison Нечай

Як і де відбудеться цьогоріч Rap.ua Awards 2020? Хто потрапив у число номінантів та чи місце їм там? Розповідаємо коротко про головну подію в українському хіп-хопі. 

Зазвичай матеріали Neformat Family виходять у сухому, довідковому вигляді, де є суворі факти, дані, хронологія. Енциклопедія для ностальгії, архів українського андеграунду. Але не з гуртом Soom.

Геть недавно, у 2019-му, в Україні існував гурт, за допомогою якого можна було злітати на іншу планету. При чому космопорт, або якісь інші надшвидкісні квитки для цього потрібні не були. Достатньо було лише увімкнути Ethereal Riffian та розчинитися у їхньому глибокому саунді. 

Він випускає платівки українських виконавців і володіє вініловим лейблом в Україні. У нього самого багата колекція музики, але він не грає на жодному музичному інструменті. Героя нового інтерв'ю Неформату звати Андрій Смірнов, а його дітище — лейбл Aby Sho Mzk. Але ви, напевно, чули вже про нього, чи хоча б про артистів, яких він випускає. 

Лейбл Aby ShoMusic называет совместную работу Юрия Андруховича и группы Сон Совы "Коханці Ю. Музика до та після роману" радиоспектаклем или spoken word под необычный музыкальное сопровождение. И это действительно удачное описание! Но прежде чем перейти к собственно прослушиванию, почитайте, что рассказывает о релизе фронтмен Сон Совы Кирилл Цуканов.

Лейбл Aby ShoMusic називає спільну роботу Юрія Андруховича та гурту Сон Сови "Коханці Ю. Музика до та після роману" радіоспектаклем або ж spoken word під незвичний музичний супровід. І це справді вдалий опис! Але перш ніж перейти до, власне, слухання, почитайте, що розповідає про реліз фронтмен Сон Сови Кирило Цуканов.

Паша, Ілля та Діма — так звати музикантів харківського колективу Sekunda Kota. Музиканти більше відомі за своїми попередніми проєктами. Так Дмитро Зінченко грає в Оркестрі Че і Stoned Jesus, Павло Мезенцев та Ілля Бородатов — основні учасники Гуп та Дзиґа. Але і Sekunda Kota вже має своїх шанувальників, тож розповідаємо про гурт детальніше. 

Паша, Илья и Дима — так зовут музыкантов харьковского коллектива Sekunda Kota. У них уже есть свои поклонники. Музыканты ранее были известны по своим предыдущим проектам. Дима играл в Оркестре Че и Stoned Jesus, Паша и Илья — основные участники Гуп та Дзига

В Ужгороде с завидной периодичностью начинают шуметь экстремальные банды: то грайнда какая прилетит с дэзней, а то и пауервайоленс. Одними из таких представителей тяжелой сцены столицы Закарпатья успели побыть GAZ-66 Intrusion

В Ужгороді з певною періодичністю починають шуміти екстремальні гурти: то грайндкор який прилетить із дезом, а то і пауервайоленс. Одними з таких представників важкої сцени столиці Закарпаття встигли побути GAZ-66 Intrusion