Джозерс завершили трилогію альбомів

Калуський гурт презентував четвертий, і, можливо, останній альбом "Післямова". Цього разу Джозерс позбулися артиклю "Зэ" у назві та повністю перейшли на українськомовну лірику.

У пресрелізі музиканти називають "Післямову" кінцем трилогії "Про любов та смерть", яка почалася альбомом "Сложные машинные биты" у 2018 році.

"У трилогії Джозерівський герой потрапляє у світ постусього та, намагаючись осягнути його чи якось побороти, або ж навіть змиритись, врешті решт підходить до свого фінального забігу.

Сюжет "Післямови" розвиває історію персонажа через гіперболізовані події сьогодення та страх дистопічного майбутнього. Він, відпустивши свої останні любовні історії ("Останнє прощавай"), опиняється у м’ясорубці двохсотлітньої війни, засумнівавшись у реальності свого існування ("Мене просто нема", "Щось тут не так", "Той, хто біжить по лезу"), яка врешті приводить його до метафоричного самогубства ("Краще ніж тепер ніколи не було") — переродившись, той не знаходить відповідей на свої одвічні питання ("Зайвий персонаж") та опиняється на краю ("Існуй, а не живи"), замикаючи коло, яке знову запускається головним треком ("Післямова")", — розповідають музиканти. 

Зазначаючи, що "Післямова", можливо, останній альбом Джозерс, музиканти водночас не роблять заяв про закриття проєкту.

"Персонажу Джозерс варіанту 2017–2020 настав кінець. "Післямова" — це ніби прощання про всяк випадок. Запам’ятайте нас такими. Та і взагалі, "останнє прощавай — це лиш до скорого", — йдеться у пресрелізі. 

Разом з "Післямовою" Джозерс випустили кліп на однойменну пісню, в якому чи не вперше за останні роки в кадрі окрім Сергія Воронова з’являється другий учасник Джозерс — Петро Мацибурка. Роботу зрежисували самі артисти разом з оператором Дмитром В’юнником, який знімав для гурту кліпи "Ноль" feat. Renevich та "Останнє прощавай" feat. Grisly Faye.

 

Джозерс (раніше, Зэ Джозерс) — постпанк гурт із Калуша. У 2018 отримали нагороду "фрешмени року" Jager Music Awards. Їхня дискографія нараховує три повноформатні альбоми, два мініальбоми та чимало відео.

Цього року учасник гурту Сергій Воронов, зокрема, спродюсував мініальбом Renevich "Поки не скінчиться кисень" та мініальбом Юрія Бондарчука "Про що ми насправді говоримо коли говоримо про любов".

Джозерс у мережі:

https://www.instagram.com/zejozers/
https://www.facebook.com/zejozers/
https://www.youtube.com/channel/UCR7NCzfqJ9Y5uqvb3ykpZ8w

Фото - midnightgallery.ua

Neformat.com.ua