Новий ЕР Postfactum після піврічного затишшя

Дніпровський alternative rock, trip-hop гурт презентував ЕР "Absolution".Робота над альбомом тривала впродовж останніх шести місяців в домашніх усовах. На місцевій студії в приміщенні митцівні Module під керівництвом звукорежисера Юрія Буличова дует записував вокал. Аранжування, зведення та мастеринг співзасновник гурту Ілля Масько робив самостійно.

"Для мене альбом вийшов про шлях і пошук. Мабуть, зображує наш нинішній стан — продовжуємо шукати, як краще показати свою специфіку в житті та музиці", — розповіла в коментарі нашому виданню співзасновниця гурту Валерія Варгола.

"Якщо йти за хронологією, то настрій альбому буде у формі синусоїди:

"Is it Real" — це трек про загубленість та темряву
"Keeper" — про пошук виходу
"Absolution" — про падіння та безнадійність
"See the Light" — це промінь світла на горизонті", — додає Ілля Масько.

Над обкладинкою працювала Валерія Варгола.

"В нашому випадку "всі сумні дівчата схожі одна на одну — кожна щаслива дівчина виглядає по-своєму". Для мене в ній закладено багато тривожності та рішучості одночасно. Коли шукаєш відповіді на значні для себе питання, це ж завжди трохи страшно. Другим планом ми закладали в обкладинку ряд релігійних сенсів, які є й у текстах альбому, але тут уже свобода прочитання глядача", — додає музикантка.

Найближчим часом ви можете почути гурт у Дніпрі 10 та 11 вересня на Dnipropop on Air.

Нагадуємо, раніше ми писали про мініальбом "Songs of Unalive Birds".

Postfactum — дніпровський дует, який створили восени 2019 року архітектори Ілля Маско та Валерія Варгола. Жанрово їхня музика належить до альтернативного року та тріп-хопу. Дискографія нараховує три мініальбоми.

Postfactum у мережі:

https://postfactum.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/postfactummusic/
https://soundcloud.com/postfactummusic
https://www.instagram.com/postfactum_music/

Фото обкладинки надане учасниками гурту