SadSvit

Крути олівцем: чому аудіокасети знову популярні

В епоху стримінгових платформ та цифрових носіїв музики, здавалося б, що аудіокасети вже давно відіграли свою роль і відійшли в історію. Однак, на українському музичному ландшафті за останні роки відбувається цікава тенденція — популярність аудіокасет повертається. Ми поспілкувалися з музикантами та колекціонерами, щоб зрозуміти, чому саме аудіокасети знову захоплюють українське серце.

Загреб видали альбом спільнотою артистів

Днями інді-рок гурт Загреб випустив альбом "Спільнота". У його створенні взяли участь drimandr, SadSvit, Відчай, BaWN, sucilna_nevdacha.exe, Nestor Selin і DEXTH.

Марний: Намагаємось робити музику, від якої нам не соромно й кайфово

Київський гурт Марний вільно експериментує зі звучанням, активно концертує та намагається боротися з хаосом воєнних часів. Про все це в короткій розмові з Яковом Марним.

SadSvit видав новий альбом

Сьогодні постпанк виконавець SadSvit видав свій новий альбом "Неонова Мрія". Ця робота фіксує зміну поглядів та смаків виконавця.

Новий касетний лейбл СТУС перевидав альбом SadSvit

В Україні з'явився новий лейбл "СТУС", який спеціалізується саме на касетах і вже встиг видати альбоми "Касета" SadSvit двома накладами та "Л​​​ю​​​б​​​о​​​в​​​н​​​і К​​​а​​​с​​​е​​​т​​​и" від 77PID`YIZD