Історія одного арту

Історія одного арту: Warhead ART

Рубрика Історія одного арту продовжується і сьогодні розповідаємо вам про львівський проєкт Warhead Art, який працював з багатьма відомими українськими та закордонним black i death metal гуртами.Проєкт представляє засновник Костянтин Копач та його дружина, що доєдналася до нього трохи пізніше.

Історія одного арту: Elektronik Graphix

Elektronik — не лише контрабасист та вокаліст київського сайкобілі гурту Dementix, а раніше й учасник колективу Evil Bobblehead. Він також добре відомий у сайкобільній тусовці як художник, адже неодноразово співпрацював з місцевими тематичними фестивалями та локальними командами.

Історія одного арту: Ілля Касьяненко

Рубрика "Історія одного арту" присвячена художникам і дизайнерам, які працюють в українській андерграундній сцені. І сьогодні розповімо вам про Іллю Касьяненка, який дуже любить колажі й один з таких ви могли бачити на оформленні дебютного альбому Mr. Hypno & His Lo-Fi.

Історія одного арту: Сервер Терлекчі

Рубрика "Історія одного арту", присвячена художникам і дизайнерам, які працюють в українській андерграундній сцені, триває. Сьогодні наш герой — одеський художник Сервер Терлекчі, який займається графічним дизайном, а у вільний від роботи час малює ілюстрації.

Історія одного арту: Антон Шкіпер

Продовжуємо рубрику "Історія одного арту", присвячену художникам і дизайнерам, які працюють в українській андерграундній сцені. Сьогоднішній наш герой — не тільки ілюстратор, але також контрабасист київського гурту The Troubled і бармен у Кислому Томі. Зустрічайте, Антон Шкіпер.

Історія одного арту: Dima Phase

Продовжуємо писати про тих, хто займається візуальним оформленням українських релізів та івентів. Сьогоднішній наш герой — Dima Phase. У нього є кілька важливих проєктів — фотопродакшн whoispdf.com, де всі спільні роботи з фото він робить із Пашею Іткиним; проєкт, у якому Діма арт-директор й ілюстратор, і проєкт, де він займається муралами та картинами разом з Микитою Лаптіновим.

Історія одного арту: Romana Ruban

Продовжуємо рубрику "Історія одного арту", присвячену художникам та дизайнерам, які працюють в українській андеграундній сцені. Наша наступна героїня — київська художниця Romana Ruban

Історія одного арту: El Chulito

Продовжуємо рубрику "Історія одного арту", присвячену художникам і дизайнерам, які працюють в українській андерграундній сцені. У рамках цієї рубрики художники опишуть процес створення однієї зі своїх робіт, а також розкажуть трохи про себе, щоб ви могли відчути цей процес та познайомитися ближче. Наш сьогоднішній герой незвичайний тим, що він родом з Мінська, але в українській андерграундній сцені його ім'я досить впізнаване.

Історія одного арту: Ксена

Продовжуємо рубрику "Історія одного арту", присвячену художникам та дизайнерам, які працюють в українській андеграундній сцені. У рамках цієї рубрики митці розкажуть про процес створення однієї зі своїх робіт, а також трохи про себе, щоб ви мали змогу доторкнутися до процесу та познайомитися ближче. Друга наша героїня — київська мисткиня Ксена. 

Історія одного арту: Stan Ibrahim

Ми раді представити вам нову рубрику "Історія одного арту", присвячену художникам та дизайнерам, які допомагають з оформленням вашим улюбленим гуртам, а також прикрашають концерти цікавими афішами. У рамках цієї рубрики митці розкажуть про процес створення однієї зі своїх робіт, а також трохи про себе, щоб ви мали змогу доторкнутися до процесу та познайомитися ближче. Першим героєм стане Stan Ibrahim — художник зі Львова.

Історія одного арту: Олексій Дем'янюк

Сьогодні в рамках рубрики "Історія одного арту", що присвячена художникам та дизайнерам, які працюють в українській андеграундній сцені, розповідаємо про львівського митця Олексія Дем'янюка

Історія одного арту: Dimasique Korpsvart

Продовжуємо розповідати про митців, які створюють різноманітні арти для українських і не тільки музикантів. Сьогоднішній герой рубрики - Dimasique Korpsvart, відомий серед своїх як Дімасік з Житомира. Він уже встиг попрацювати з Elador, Cuckoo's Nest, Soom, Brat тощо.