Celophys повернувся із новим синглом

Черкаський sludge/doom metal гурт повернувся після річного затишшя із новим синглом "Blessed".Засновник проєкту Олександр Береговий над усіма процесами працював самостійно на домашній студії.

"Текст про те, що коли ти досягаєш якихось успіхів, не треба забувати, через яке лайно доводилося пройти, досягнувши мети", — розповів у коментарі нашому виданню засновник проєкту Олександр Береговий.

Над обкладинкою працював неназваний художник з об’єднання Grave House.

Наразі Олександр накопичує новий матеріал, але про якісь конкретні дати нового релізу мова не йде.

Нагадуємо, раніше ми писали про сингл "H​.​O​.​I​.​M." Ознайомитися із рецензією на повноформатний альбом "Fried Chordata" (2019) можете за посиланням.

Celophys — черкаський сладж/дум проєкт, створений у 2012 році. Дискографія нараховує чотири повноформатні альбоми та декілька синглів. Другий альбом "Phobos Elevator" (2013) був випущений на культовому тематичному лейблі Emetic Records (Eyehategod, Buzzoven, Bongripper, Crowbar). Гурт працює з незвичайним сетом тем, який містить палеонтологію (ви можете знайти відображення цієї теми в художніх роботах), космос, 420 та особистий досвід. У музичному плані Celophys — це сладж з елементами дез-металу, хардкору, думу та стоунеру.

Celophys у мережі:

http://celophysdoom.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/celophysdoom

Матеріал для обкладинки наданий засновником проєкту