ХЗВ відзначить річницю кримінальної справи концертом

Гурт Хамерман Знищує Віруси анонсував незвичне шоу з використанням матеріалів слідства. Нагадаємо, минулого року 14 червня після виступу Хамерман Знищує Віруси у рамках фестивалю Porto Franko у Палаці Потоцьких мер Івано-Франківська вирішив освятити сцену, а місцева поліція у франківському образі гурту побачила хуліганство і відкрила справу після моніторингу Інтернету.

"Кримінальну справу проти ХЗВ закрито, але осадочок лишився. Треба б висловитися з приводу того, що сталося на фестивалі Porto Franco рівно рік тому, прочитати матеріали справи, заспівати старі нетленки й нові хіти під акомпанемент піаністки-віртуозки Олександри Морозової. Саме цим Вова та Альберт займатимуться 15 червня в клубі "Теплый Ламповый" на шоу "Мечтав стать поп-звездой, але чуть чуть не расчитав". До речі, мер Івано-Франківська запрошений і обіцяв бути", - йдеться в описі події. 

Після концерту відбудеться ХЗВ-караоке. 

Квитки можна придбати онлайн по 200 гривень. Для відвідувачів діє обмеження за віком - 18+.

Хамерман Знищує Віруси - український гурт, який виник у 1997 році в місті Суми.  Основу гурту складають Володимир Пахолюк (вокал, тексти) та Альберт Цукренко (вокал, музика). Окрім того у гурту є концертний склад, який можна почути та побачити на живих виступах. 

На рахунку ХЗВ кілька альбомів, міні-альбомів та синглів. що ж стосується їх творчості, то це суміш на грані: суржик, нецензурна лексика, постмодернізм, іронія та багато інших дивних складових в одному флаконі. 

Хамерман Знищує Віруси у соцмережах: 

https://www.facebook.com/HZVBAND/
https://h-z-v.bandcamp.com/