Stoned Jesus

Neformat зібрав на серії благодійних аукціонів понад 61 тисячу гривень

Neformat Family Charity — це серія благодійних аукціонів, яку наше медіа організовує спільно з дружніми гуртами та в партнерстві з фондом Musicians Defend Ukraine, починаючи з травня. 

Культура:війна. Олександр Куц (VOVK)

Презентуємо подкаст із Сашком Куцом, вокалістом гурту VOVK. У ньому ми говоримо про те, що робити українському музиканту під час війни, як допомагати колегам-волонтерам і в чому справжня українська свобода.

Культура:війна. Єгор Фелюст (Neformat)

Презентуємо подкаст з івент-менеджером та журналістом Неформату Єгором Фелюстом про зміни в музичному житті Чернігова після повномасштабного вторгнення та терапевтичну роль музики для містян у цей період.

Неформат започатковує серію благодійних аукціонів

Neformat Family Charity — це серія благодійних аукціонів, яку наше медіа організовує спільно з дружніми гуртами та в партнерстві з фондом Musicians Defend Ukraine

Stoned Jesus та Somali Yacht Club скасували закордонні тури

Іще два українські гурти, Somali Yacht Club і Stoned Jesus, повідомили про скасування запланованих європейських турів унаслідок зміни правил Міністерства культури та інформаційної політики України щодо тимчасового виїзду за кордон. 

Stoned Jesus презентували третій сингл з нового альбому

Днями Stoned Jesus видали новий сингл "Thoughts and Prayers" зі свого майбутнього альбому "Father Light". Це вже третій сингл, що вийшов напередодні анонсованого повноформатника гурту та увійде до нього.

Прощавай, 2022: підсумки року від редакції

2022-ий добігає кінця, топ року готовий, тож наша редакція вирішила виділити кілька основних віх, якими нам цей рік запам’ятається.