Статті по автору Neformat.com.ua
Neformat.com.ua

Київський гурт Alt.End отримав головний приз українського відбору Ostring Metal Contest, а заразом і право представляти нашу країну на міжнародному фестивалі у Румунії цього року. Ми дізналися, що хлопцям уже дала ця перемога, як відбувається їх співпраця з Сергієм Любінським та куди і чому зник анонсований альбом "Dead Talks".

Neformat.com.ua

Сегодня мы отправляемся на длительную экскурсию Полтавой вместе с Вадимом, фронтменом местной блэк-метал группы Nödutgång:Självmord (Нёдут’гон: Хэльв’муд). Даже не питайтесь это произнести) Музыкант не только раскрывает некоторые лайфхаки для туристов, но также упоминает различные социальные проблемы города, как-то инфраструктура, МАФы или уровень сервиса в общественных заведениях. 

Neformat.com.ua

На фоні підйому сучасної української музичної сцени, росте і рівень музичної журналістики. Ми вирішили згадати, як остання розвивалася в Україні та детально проаналізували здобутки сучукрмузжуру за 2017 рік. Звісно, є ще над чим працювати, але редакції також мають чим похвалитися.   

Neformat.com.ua

Нещодавно на українській музичній сцені з'явився новий гравець - гурт Our Atlaantic. Хлопці, не маючи студійних релізів, перемогли у фіналі Koza Music Battle, а беручи до уваги коментарі журі, це було не так і просто! Тим не менше інформації про гурт було дуже мало, і ми вирішили хоч трохи заповнити цю пустку.

Neformat.com.ua

Дебютний ЕР "Темна маса" Івано-Франківського гурту nug приємно здивував поціновувачів пост- металу та прогресіву у нашій країні та за її межами. Це й не дивно, адже за плечима учасників - участь в гуртах Octopus Kraft, Asthme та MAUT.

Neformat.com.ua

Цією публікацією ми розпочинаємо ще одну непостійну рубрику - Neformat Family, у рамках якої розповідатимемо вам про минуле. Справа у тому, що форум Неформату - це, як горище вашої бабці, справжній скарб із давніми андеграундними релізами та гуртами. І ось ми добралися до цих запилених бітів інформації, готові їх відчухати та донести до вас у найкращому вигляді! 

Neformat.com.ua

Сьогодні у рамках рубрики про українські клуби ми розповімо вам про калуський Maxwell Pub та його особливості. Цікавими історіями із діяльності закладу з нами поділився його засновник -  Максим Барна. 

Neformat.com.ua

Ми трошки лінувалися і пропустили кілька ТОПів місяця, але ось повернулися до цієї теми, бо у сучасному інфополі таки важко за усім встежити( Тож перед вами кращі релізи квітня. Правила їх відбору ті самі, що й минулого разу.

Neformat.com.ua

Чергова екскурсія у рамках нашого Travel Guide відбудеться у Рівному! Поділитися особливостями міста погодився Андрій Гандзюк, він же Джонні Дивний  - МС хіп-хоп гурту Ціна Ритму та творець проекту Пароль від Сейфу. Він детально розповів нам про музичні локації міста, улюблені напої, фаст-фуд  і навіть привідкрив завісу таємничої "заброшки" поблизу центра Рівного.  

Neformat.com.ua

Мы продолжаем рубрику об украинских клубах, в которой раскрываем их историю и особенности! Сегодня героем нашей публикации будет киевский Coschey Local DIY, который известен не только концертами, но также и большой коллекцией зинов, мастер-классами, лекциями, киноклубом и многими другими интересными инициативами.