Amphibian Man

Музика Amphibian Man звучатиме на Netflix

Трек Amphibian Man "Gold Rush" став головною музичною темою серії документальних фільмів "Епізоди", перший з яких вже можна подивитися на Netflix. 

Amphibian Man анонсував альбом про циклічність існування

Днями київський сьорф-проєкт презентував новий сингл зі свого першого цьогоріч альбому "Zenith".

Amphibian Man випустить новий повноформатник

Київський сьорф-проєкт анонсує новий повноформатний альбом, уже другий за цей рік. 

Amphibian Man — Path (2023). Огляд

Лейбл Neformat Family представляє новий альбом добре відомого нашим читачам столичного сьорф-рок проєкту Amphibian Man. Цього разу Іван Семещенко сам чи то шукає, чи то прокладає "Шлях" для інших слухачів. Тож розібратися з альбомом "Path" нам допомогла музична оглядачка, авторка зіну bubblegum та однойменного Telegram-каналу Олена Погонченкова.

Amphibian Man та його новий "Шлях". Прем'єра синглу на Неформаті

Amphibian Man повертається до більш традиційного сьорф звучання на новому альбомі "Path". Однойменний трек з нього виходить сьогодні за підтримки нашого лейбла Neformat Family.

Amphibian Man: 16 гітар, музичний дзен й інтуїтивна творчість. Neformat podcast

Сьогоднішній герой подкасту — Іван Семещенко, засновник та лідер проєкту Amphibian Man, також учасник Zombie Attack, а в минулому відомий ще й за гуртами moa! чи The Friendzone Kings.

Amphibian Man: Люди відвикли слухати самих себе

Минулого тижня на лейблі Neformat Family ми випустили "Flaming Home" — тринадцятий реліз київського surf-rock проєкту Amphibian Man. Тож зараз говоримо з його засновником Іваном Семещенком про філософію проєкту, його місце в українській андеграундній сцені та особливості сприйняття інструментальної музики.