Travel Guide

Travel Guide Івано-Франківськом від Назара Назарука (Complete)

Прийшов час для чергового Travel Guide і сьогодні разом із вокалістом та гітаристом панк-гурту Complete ми відправляємося до Івано-Франківська. У  своїй розповіді Назар згадує цікаві міські локації, але також неодноразово нагадує, що гори поруч!

До слова, зовсім нещодавно хлопці випустили новий EP "On The Edge", тож після нашої віртуальної екскурсії радимо зацінити і його. 

Travel Guide по Запорожью от Александра "Татра" Татаренко (Злые Морозы)

Львов или Черновцы - довольно популярные города среди путешественников ввиду своей старой архитектуры. Но как же индустриальный туризм? Если судьба, случайно или не очень, занесла вас в Запорожье, там тоже есть на что посмотреть! Особо злачными интересными местами с нами поделился вокалист местного панк-шансон коллектива Злые Морозы - Александр "Татра" Татаренко. Приступим)  

Travel Guide Полтавой от Вадима Набирушкина (Nödutgång:Självmord)

Сегодня мы отправляемся на длительную экскурсию Полтавой вместе с Вадимом, фронтменом местной блэк-метал группы Nödutgång:Självmord (Нёдут’гон: Хэльв’муд). Даже не питайтесь это произнести) Музыкант не только раскрывает некоторые лайфхаки для туристов, но также упоминает различные социальные проблемы города, как-то инфраструктура, МАФы или уровень сервиса в общественных заведениях. 

Travel Guide Рівним від Андрія Гандзюка (Ціна Ритму)

Чергова екскурсія у рамках нашого Travel Guide відбудеться у Рівному! Поділитися особливостями міста погодився Андрій Гандзюк, він же Джонні Дивний  - МС хіп-хоп гурту Ціна Ритму та творець проекту Пароль від Сейфу. Він детально розповів нам про музичні локації міста, улюблені напої, фаст-фуд  і навіть привідкрив завісу таємничої "заброшки" поблизу центра Рівного.  

Travel Guide Тернополем від Петра Стойківа (Elephant Opinions)

Чергова публікація рубрики Travel Guide розповість про особливі місця Тернополя, якими з нами поділився гітарист місцевого скрімо-гурту Elephant Opinions - Петро Стойків. Цілком очікувано, у його переліку з'явився музичний клуб "Коза", але також ми дізналися, де у місті краще сходити на фалафель або пиво, і котра місцина найбільше підходить для зустрічі заходу сонця. 

Travel Guide Чернівцями від Sasha Boole

Сьогоднішній Travel Guide заніс нас до міста Чернівці, описати яке люб'язно погодився ніхто інший, як відомий місцевий сонграйтер Саша Буль (Sasha Boole). Він намагaвся не оминути жоден із запропонованих нами пунктів, а тому гайд вийшов дуже деталізованим. Залишилося лише завантажити текст на телефон і можна вирушати у подорож! 

Travel Guide Дніпром від Олдскульний Ніндзя

Сьогодні у рамках рубрики Travel Guide ми відправляємося до міста Дніпро, віртуальну екскурсію яким нам проведе місцева реп-виконавиця Олдскульний Ніндзя. З її розповіді ми дізналися, де у місті можна випити хорошого чаю, класно відірватися, подивитися нетипове кіно чи просто помилуватися краєвидами Дніпра (річки). 

Travel Guide Харковом від Al Kova (Soom)

Сьогоднішню розповідь про Харків у рамках рубрики Travel Guide нам підготував Al Kova, вокаліст гурту Soom, який ось-ось випустить новий альбом. Тож поки реліз у процесі завершення можемо почитати, у яких умовах він створювався та як місто впливає на нашого героя.