Дебют: альтернативне інді від blukachi

Одеський alternatove rock / indie rock гурт презентував дебютний мініальбом "4 пісні про 9 причин тікати все життя".Реліз частково записувався в домашніх умовах самими музикантами (гітари та бас), частково на професійній студії (ударні), та частково на домашній студії Андрія Стеценка (вокал). Зведення та мастеринг робив Андрій Стеценко.

"Лірика — інтуїтивна, більше про емоції, ніж про думки. Тому вона досить примітивна, але чесна. Хтось скаже, що це банально, але ми залишаємо за собою право бути банальними. Натхнення — від криз, втрат, постійної втечі й переслідування самого себе, бажання віднайти свій дім. Натхнення в музиці — бажання робити музику", — розповів у коментарі нашому видання гітарист/вокаліст гурту Сашко Архипенко.

Обкладинку намалювала художниця Наталя Ананченко.

blukachi — одеський альтрок/інді-рок проєкт, створений братами Сашком та Іллєю Архипенками у 2018 році. Дискографія нараховує один домашній лайв-альбом та один ЕР. У 2011–2013 роках брати були учасниками гурту Скажена разом із Богданом Бабіюком та Геною Рисленко (Zagreb, Tepla).

blukachi у мережі:

https://blukachi.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/channel/UCTvRtqC_Xk9js8eyYPbZkyQ
https://soundcloud.com/blukachi
https://www.facebook.com/blukachi/
https://open.spotify.com/artist/5zByerKavmFn8W4tHOPQni

Фото для обкладинки надав гурт