Straytones випустили трек з майбутнього EP

Robustfellow Prods презентує третій реліз українського психоделік-рок гурту Straytones у цифровому форматі 22 лютого. Зараз же можна оцінити перший трек з EP "Beware, Dark Lord! Here comes Bell-Man".

Прем'єра треку "Dark Lord" відбулася 29 січня на порталі The Obelisk, а зараз він став доступним на Бендкемпі та Саундклауді гурту. 

"Вклали багато старань до запису та зведення, чим займалися і Володимир Пучков, і особливо багато і сильно Артем Дудко, а Марина радіє, що додала в аранжування інструмент терменвокс", - коментують роботу музиканти.

Цілий EP з'явиться в доступі 22 лютого в усіх провідних цифрових магазинів включно з iTunes, Spotify, Google Play тощо. Нагадаємо, він супроводжуватиметься також мультфільмом.

Нагадаємо, у 2018 році гурт разом із Somali Yacht Club гастролював Румунією, Болгарією та Грецією. Новий спільний зі Stoned Jesus тур запланований на березень 2019-го.

Straytones — психоделічне пауер-тріо з Києва, Україна. Їх музика, це коктейль, що складається переважно з психоделічного, гаражного та сьорф-року, проте інгредієнтів в цьому коктейлі, з часом, стає дещо більше. Просякнуті духом гаражного року та хіпі 60-х, і натхненні сучасною нео-психоделічною атмосферою, Straytones близькі до The Brian Jonestown Massacre, Night Beats, Froth, Wand, Ty Segall, Fuzz та Oh Sees.

Учасники гурту — Марина (ударні / вокал), Артем (гітара / вокал) та Вова (бас-гітара).

Гурт представив свій перший EP "Blossom" ("Цвітіння") 12 серпня 2012 року. На початку 2017 року музиканти випустили однойменний альбом "Straytones". Почитати рецензію на Straytones — Straytones (2017) можна за цим посиланням

Straytones у соцмережах:

https://straytones.bandcamp.com
https://www.facebook.com/Straytones/
https://soundcloud.com/straytones
https://vk.com/straytones

Neformat.com.ua