News

Після цілого року мовчання українська команда повертається на сцену. 

Львівський hip-hop виконавець Степан Глава, відомий як Кашляючий Ед, а також як учасник гурту Глава 94  раптово випустив перший сингл у рамках нового проекту Palindrome. Пісня називається "Сонце".

Київський black/thrash metal гурт поділився міксом треків та обкладинкою свого майбутнього першого альбому. 

Калуський хіп-хоп проект представив свій новий кліп на трек "Де б не був" з випущеного у листопаді 2018-го дебютного альбому "Stupid Bangers".

Львівський музикант Артем Бемба, котрий також є учасником гуртів Sealand Airlines та Sherpa The Tiger, днями представив слухачам свій новий альбом "Agalma". 

Robustfellow Prods презентує третій реліз українського психоделік-рок гурту Straytones у цифровому форматі 22 лютого.

Чернівецький виконавець Sasha Boole відіграв ексклюзивний концерт для легендарної нідерландської ТВ-програми 2 Meter Sessions, яка існує з 1987 року. Там виступали Foo Fighters, Radiohead, INXS, REM, The Cranberries, Coldplay, Damien Jurado та інші світові зірки. Вітчизняний сінгер-сонграйтер став першим українським артистом, якого запросили для участі в ній.

Хмельницьке творче об'єднання цими вихідними представило слухачам свій перший повноформатний альбом з лаконічною назвою "3D".

Сайд-проект лідера shout & swing оркестру The Hypnotunez Гери Луідзе днями представив новий сингл "Hijo De Puta".

Наприкінці лютого Лінія Втечі збирає на одному концерті, або вже майже фестивалі, різножанрові львівські проекти, які вже увійшли в музичну історію міста.