News

Український колектив сьогодні представив слухачам офіційне лайв-відео на трек "Teacher, Teacher!" з останнього міні-альбому "Micro". 

Калуський хіп-хоп виконавець днями презентував слухачам нову пісню "Передоз Друг".

Луцьке творче об'єднання презентує новий альбом "ТакМалоСвітлаТут".

Чернігівський блек метал гурт цього квітня випустить компіляцію "ÖÖ", до якої увійдуть треки гурту за період 2008-2018 років. 

Днями український гурт [О] презентував свій перший повноформатний альбом "Суперiнтроверт".

Цієї весни у Калуші вже вчетверте пройде фестиваль Back to Youth. Наразі організатори представили фінальний лайн-ап та афішу події. 

Київський гурт цими днями представив свій перший кліп на пісню "щось не так". У ньому музиканти намагаються показати, що на певному етапі історії розвитку людства щось пішло у хибному напрямку. 

Житомирський Black/Death Metal проект нещодавно представив слухачам новий міні-альбом "Ego Sum Ignis". Це перший реліз колективу за останні чотири роки. 

Український проект презентує свій третій повноформатний альбом "Mothernight". Його творцем є харківський музикант Сергій Оніщенко, який подорожує по всьому світу, а на своєму шляху пише специфічну музику, кожен трек якої вбирає в себе звуки, запахи та образи місць і доріг. 

Український реп-виконавець Джонні Дивний представив свій новий кліп на трек "Місце зустрічі змінити можливо" із повноформатного альбому "Повний абзац".