News

Дніпровський електронний гурт представляє новий трек "Paket Reform" та кліп на нього. 

Новий український post metal\post rock гурт представляє свій перший міні-альбом "Is This The End?", робота над яким велася уже кілька років. 

Новий альбом "Дай мені знати" київсько-харківського рокабілі-гурту вже доступний на більшості стрімінгових платформ. Утім, через особливості підходу до промо-кампанії, його поки що нема на Bandcamp чи Soundcloud.

Київський рок-гурт днями презентував свій перший кліп на новий сингл "Вночі".

Один з проєктів харків'янина Сергія Ткаченка, більше відомого як єдиного постійного учасника блек метал проєкту svrm, поповнив свою дискографію міні-альбомом "Ephemera".

The Hypnotunez – учасники багатьох українських концертів та фестів, а також проєкту The X Factor Ukraine. Однак зараз з їхнім саксофонiстом Тимуром Ахтамовим трапилася велика біда. У нього діагностовано злоякісну пухлину мозку і терміново потрібна операція, яка коштує 15 000$. Тож у Киві пройде благодійний вечір, присвячений саме Тимуровi, а всі зібрані кошти будуть відіслані йому на операцію.

Українсько-нігерійський дует зняв іронічний кліп на сингл "#НЕ_ТАНЦЮЮ".

20 травня 2020 року в Київському клубі Stereoplaza відбудеться єдине в Україні шоу гурту у рамках 25-ї річниці з нагоди виходу альбому "Burn My Eyes". 

Український рок-гурт презентував новий міні-альбом "From Nothing To Forever".

Харківський metal гурт випустив новий сингл "Empty". Це вже другий за останні кілька місяців реліз колективу.