Jinjer випустили новий міні-альбом

Український колектив сьогодні представив слухачам довгоочікуваний міні-альбом "Micro". Реліз вийшов за підтримки австрійського лейбла Napalm Records

 EP "Micro" став перший великим релізом гурту з часу виходу їх альбому "King Of Everything" у 2016 році. Випускав його все той же Napalm Records. 

Новий міні-альбом уже можна послухати на стрімінгових сервісах, а також придбати у форматі дисків та вінілів. 

До слова, вчора Jinjer випустили кліп на трек "Perennial" з нового EP. Його режисером став Shah Talifta, який раніше співпрацював також з гуртом Velikhan.

Нагадаємо, трохи раніше гурт представив кліп на сингл "Ape" з цього ж EP. 

Варто також зазначити, що сьогодні у Jinjer розпочинається масштабний європейський тур спільно з колективами Amorphis, Soilwork та Nailed To Obscurity. 

Jinjer — український метал-гурт, заснований у 2009 році в місті Горлівка, Донецької області. З моменту існування група випустила два повноформатні альбоми, один EP та декілька кліпів. Останнім часом команда працює зі всесвітньовідомим лейблом Napalm Records.У липні 2016-го гурт Jinjer офіційно видав свій другий повноформатник "King of Everything". А вже у грудні гурт отримав звання кращого українського метал-колективу за версією премії BUMA.

Jinjer у соцмережах:

Facebook: https://www.facebook.com/JinjerOfficial
VK: https://vk.com/jinjer_metal_band
Bandcamp: https://jinjer.bandcamp.com/
Soundcloud: https://soundcloud.com/jinjermetal

Neformat.com.ua