OwlCraft випустив новий альбом

Черкаський one man band проєкт представляє свій новий реліз — четвертий повноформатний альбом "Katakombene".

Робота над альбомом велася протягом останніх двох років. Все, як і завжди, творець проєкту Олександр Береговий записував на власній домашній студії.

"Перш за все, я вирішив присвятити цей альбом генеалогічному дереву, тому й тематика у ньому майже в усіх треках тим чи іншим способом пов'язана з цим. Це сум за рідними, котрі давно покинули цей світ... хоча водночас перший трек "Katakombene" має зовсім іншу тематику (повна мізантропія). Він записувався останнім, але я вирішив що це дуже непогана відкривачка для альбому", — розповідає музикант. 

Обкладинку Олександр також робив самотужки, як майже і завжди. Нею він намагався передати настрій альбому. 

OwlCraft — це сайд проєкт черкаського музиканта Олександра Берегового, одного з учасників стонер-дум гурт Celophys. На рахунку проєкту вже декілька альбомів, EP та сплітів.

Почитати рецензію на "OwlCraft – ...the Journey of the Owl" (2015) можна за цим посиланням. У 2016 році OwlCraft впустив новий альбом - "Hinansho". Рецензію на нього можна почитати тут.

Варто також додати, що окрім OwlCraft Олександр Береговий ще має сладж-проєкт Ningen-girai, індастріал-проєкт Filthy Rich Preacher та ряд інших.

OwlCraft у соцмережах:

ВК: https://vk.com/blackenedowl
Bandcamp: https://owlcraftmusic.bandcamp.com/
Facebook: https://www.facebook.com/owlkvlt

Neformat.com.ua