Amphibian Man випустив новий альбом

Київський surf-rock гурт презентував свій новий повноформатний альбом "No Surfers In My Town". 

У цифровій версії альбом доступний на усіх популярних стрімінгових платформах. Окрім того лейбл Tapetalks видав реліз на касетах.

"Відмінний серф-панк зі Східної Європи? Для більшості комбінація цього жанру і регіону звучить так само, як зябра акули на тілі людини. Творчість киян Amphibian Man майже в буквальному сенсі повторила долю головного героя однойменного роману. Група промайнула і швидко зникла, встигнувши потрапити на очі лише деяким мисливцям за живим і автентичним каліфорнійським саундом, що так рідко з'являється у морі українського гітарного андерграунду. "No Surfers in My Town" - ймовірний доказ того, що музика самобутнього тріо також приречена на самотність, як і індіанський хлопчик, врятований доктором Сальватором. Ба більше, на жаль, як і Людина-амфібія Бєляєва, Amphibian Man не змогли вижити серед людей, і змушені продовжити своє існування в океані, світовому інформаційному океані. Тим цінніші артефакти, нам залишені", - йдеться на сторінці лейблу. 

Автором яскравої обкладинки "No Surfers In My Town" став Михайло Пасхальний. 

Amphibian Man - проект київського музиканта Івана Семещенка. Релізи у нього з'являються досить швидкими темпами та найчастіше присвячені якійсь певній тематиці. Наприклад, EP "Speed Power Turbo Racer" Amphibian Man присвятив швидкості, старим машинам і гонкам, а альбом "Contra Surf" - перероблений у сьорф стилі саундтрек культової гри 80-х "Contra". Загалом же всі пісні проекту написані у стилі surf, surf-rock. Наразі проект діє у форматі тріо.

Почитати рецензію на Amphibian Man - Desert Songs (2016) можна за цим посиланням

Amphibian Man у соцмережах:

Bandcamp: https://amphibianman.bandcamp.com
VK: https://vk.com/amphibian_man_surf
Facebook: https://www.facebook.com/amphibianmansurf

Neformat.com.ua