Гурт Motanka переміг у фіналі W:O:A Metal Battle Ukraine

Луцький метал-гурт Motanka 22 червня на Національному Фіналі міжнародного музичного конкурсу W:O:A Metal Battle став абсолютним переможцем. 

Нагадаємо, саме цей колектив був переможцем Третього відбіркового туру W:O:A Metal Battle Ukraine та пройшов у фінал разом з гуртами Season Of Melancholy та Mirium. Останній, однак, не зміг взяти участь у конкурсі, оскільки вокалістка потрапила до лікарні.

"Гурт заснований у 2016 році. Назва Motanka виникла від розуміння того, як тісно ми пов'язані з нашою Батьківщиною та її загадково-містичною історією. Саме лялька-мотанка є символом культури прадавніх слов'ян, які за допомогою неї проводили різноманітні таємничі обряди для захисту від злих духів, боротьби з ворогами та спілкування з предками. Вражені її силою та недвозначною символікою, ми вирішили зробити її власним медіатором між нашою музикою, що йде з глибини серця, та публікою",- розповідають музиканти. 

Варто також додати, що виступи Motanka  - це ціле театралізоване шоу, а не просто виконання тої чи іншої пісні. До слова, у фіналі гурт виконав треки  "Ой ти моя земле", "Fire Burns", "Верба", "Десь у горах" та ряд інших. 

У якості переможця Національного Фіналу W:O:A Metal Battle Ukraine колектив матиме честь представляти Україну в Інтернаціональному Фіналі на Wacken Open Air у Німеччині, де журі W:O:A відбере п’ять найкращих команд, які будуть нагороджені матеріальними та грошовими призами.

Фінал Metal Battle на W:O:A також стане живим форумом для всіх учасників, де вони зможуть поспілкуватися з продюсерами, менеджерами, букерами та лейблами. Таким чином, Metal Battle дає змогу всім учасникам налагодити контакти, які можуть бути корисними для їх музичного майбутнього.

Дізнатися більше про W:O:A Metal Battle Ukraine: 

http://www.metal-battle.com.ua/
https://vk.com/metalbattleukraine
https://www.facebook.com/metalbattleukraine   

Motanka у соцмережах: 

https://www.facebook.com/motankaband
https://www.youtube.com/channel/UCngZgkmplUObMlkc1dOPXCQ
https://motanka.bandcamp.com
https://soundcloud.com/user-911855448
https://www.instagram.com/motankaband

Neformat.com.ua