The Symbioz випустили новий сингл. Прем'єра на Neformat.com.ua

Ужгородський хардкор/панк гурт The Symbioz представив сингл "Присмак старої олії" з майбутнього міні-альбому "Перетинаючи межі", який вийде 14 травня.

"Пісня про ті переломні моменти, коли хочеться почати все спочатку, звільнившись від пережитого у всій його повноті — як з негативними, так і позитивними моментами. Нове життя з чистої сторінки, без тіней старих образ і присмаку старої олії", - розповідають музиканти. 

Разом з синглом гурт представляє і відео на нього. Запис і зйомка відбувалися у березні в місті Рівне. За звук відповідав Олексій Казанцев, а над відео працював Олександр Матвєєв.  

Пісня уже доступна на різноманітних стрімінгових сервісах: 

Нагадаємо, після тривалої перерви між студійними релізами минулої осені The Symbioz повернулися з синглом "Я забув", після чого музиканти приступили до запису наступного міні-альбому "Перетинаючи межі". Його особливістю є тематика: традиційно гурт у своїх піснях піднімав різні гостросоціальні питання, але цього разу реліз присвячений більш особистим та філософським темам.

Треклист:

1. Щаблі
2. Присмак старої олії
3. За собою.  

The Symbioz був утворений в Ужгороді у 2004 році, а тому може вважатися одним з найстаріших активних хардкор гуртів України. За час свого існування видав два повноформатні альбоми, один міні-альбом і три спліти. 

The Symbioz у соцмережах: 

https://www.facebook.com/The-Symbioz-201142409903535/
http://thesymbioz.bandcamp.com
https://www.instagram.com/thesymbioz_punk/  

Neformat.com.ua