Neformat Fest 2019: stonefromthesky

Neformat Fest 2019 — це подія, яка збере одні з кращих андеграундних гуртів України. Закордонних хедлайнерів не передбачається, як і не було їх на попередніх наших фестивалях. А проте ми впевнені, що всі ті гурти та проєкти, які виступатимуть на івенті, варті уваги та поваги слухачів.

Саме тому ми поговорили з усіма нашими учасниками та поставили їм кілька питань. Наступний наш герой — київський електронний проєкт stonefromthesky

— Що для вас означає / з чим у вас асоціюється Неформат?

— Неформат, як бренд, для мене асоціюється, в першу чергу, з пошуком нової та цікавої музики у 2008-2011 роках. У ті часи форум Неформату був чи не єдиним українським ресурсом з цією інформацією.

— Яку програму готуєте до фесту? Що плануєте зіграти?

— Готую насичену експериментальну програму з невипущеного матеріалу та варіацій вже відомих треків.

— Розкажіть, будь ласка, про свій найвдаліший виступ.

— З останніх можу виділити два виступи: житомирський фестиваль АТОМ та люблінський Inne Brzmienia Art’n’Music Festival. Перший вразив міцним експериментальним лайн-апом та публікою, підготовленою та голодною до такої музики. Другий, у свою чергу, — відчуттям свободи та незабутнім енергетичним обміном зі слухачами.

— Яку свою пісню чи реліз вважаєте найбільш важливим. Поясніть, чому.

— Завжди останній реліз. На цей момент — це "Schema Theory". Цей ЕР найбільш точно виражає моє теперішнє бачення і курс розвитку.

— Які плани маєте до кінця року?

— Як мінімум, випустити новий лайв з циклу "In the Field". Першим відео у цій серії був "Molfar", записаний на Studio 23 у Черкасах. Наступним — "Black Swan" з кінотеатру “Салют”. Подробиці третього відео будуть вже скоро. Скажу тільки, що цього разу лайв був записаний на горі Пивиха.

Фестиваль відбудеться у клубі Bingo 31 серпня. Квитки вже можна придбати онлайн по 450 гривень, кількість обмежена. Зауважимо, що до дня фестивалю ціна на квиток зросте. 

Інтерв'ю з іншими учасниками — https://www.neformat.com.ua/ua/rubrika/neformat-fest

Подія у соцмережах: 

https://www.facebook.com/events/342012529787442
https://t.me/neffest19

stonefromthesky у соцмережах:

https://iamstonefromthesky.bandcamp.com/releases
https://soundcloud.com/stonefromthesky
https://www.facebook.com/stonefromthesky
https://twitter.com/sftsrocks
https://www.instagram.com/stonefromthesky/?hl=uk

Neformat.com.ua ©