Фестиваль ЗАХІД обурений через дії львівських чиновників

Організатори музичного фестивалю ЗАХІД на своїй офіційній сторінці у соцмережі Фейсбук поскаржилися на Львівську міську раду, представники якої використали символіку фестивалю задля своїх цілей. 

"Класний кейс про те, як місто Львів присвоїло собі досягнення проекту до якого немає ніякого стосунку і не помічає його вже 10 років! Так мова про фестиваль ЗАХІД.  Коротко про те що сталось: відбувся конкурс на Молодіжну столицю Україну. Перемогу здобуло місто Львів. Зрозуміло, що це надає певні преференції, можливо фінансування якихось проектів. 

Так ось, місто Львів в своїй презентації використало фото і згадку про наш приватний фестиваль, до якого місто немає ніякого стосунку! ще й не попередивши нас і не попитавши навіть елементарного дозволу на це!

Чи не вважають чиновники міста Львова, що присвоювати чужі здобутки і використовувати чужі проекти задля своїх цілей це ненормально? Чи не вважають вони що здобута перемога фейкова? Чи не вважають вони , що варто звернути увагу на один з найбільших фестивалів країни, здобутки якого та ім'я вони використовують коли потрібно отримати певні преференції і інші плюшки? Зрозуміло що фестивалями пампуха, борщу і інших свят молодь вони не зацікавлять.

Ми звертаємось до міських чиновників - ми готові показати ЯК потрібно організувати справжнє свято, яке буде цікаве для молоді, а не організовувати окозамилювання. Ми готові організувати великий масштабний міський музичний фестиваль, тільки якщо фінансування буде йти не на повітря", - йдеться у заяві фестивалю.

Нагадаємо, традиційно фестиваль відбувається у селі Родатичі поблизу Львова. Таким чином найбільше організаторів обурило те, що фестиваль не проходить на території Львова, підтримки від мерії не отримує і, відповідно, дозволу на використання своєї назви, яка є зареєстрованою ТМ, не давав. Переглянути ту саму презентацію можна за цим посиланням. 

Офіційної позиції Львівської міської ради не було, однак у іншій Фейсбук-переписці Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку, перед організаторами вибачився, пообіцяв вияснити причини використання айдентики і фото фестивалю, а також запропонував обговорити можливості допомоги фестивалю. Чи відбулася ця зустріч і з яким результатом, наразі невідомо. 

Neformat.com.ua