YEARS

квитки

Неформату 18!! Ми починали у 2004-му як форум, а зараз ми — одне з найстарших діючих музичних медіа, що, втім, незмінно дотримується своєї місії з розвитку та підтримки української незалежної музики. До свого дня народження ми підготували для вас не лише потужний лайнап з українських виконавців, але й ексклюзивну можливість першими побачити новий дизайн сайту та стати частинкою нашої спільноти, можна сказати родини! А найбільші везунчики зможуть виграти наш новенький і теж ексклюзивний фірмовий мерч!

18 YEARS NEFORMAT

Купляйте квитки, вивчайте деталі івенту і приходьте з тортиками. Жарт, ми стільки не з'їмо, тож просто прибувайте з гарним настроєм потусуватися та послухати хорошу музику. До зустрічі в Отелі 19 лютого!

Хочу квиток
+ LOONYFEST'22

Ми завжди прагнемо більшого! В цей же день, 19 лютого, у приміщенні арт-простору Mezzanine відбуватиметься LOONYFEST'22. Для справжніх меломанів пропонуємо спільний квиток* на обидва івенти за спеціальною ціною!

Хочу більше!
*під спільним квитком мається на увазі придбання Квитка на Захід "18 YEARS NEFORMAT", який, після отримання відповідного браслету у Організатора Заходу, також надає право безкоштовного входу на Захід "Loonyfest'22". Придбавши такий Квиток Клієнт погоджується з Правилами та Умовами проведення Заходу "Loonyfest'22".