Small Depo випустили новий альбом "ДЕБИЛЬНЫЙ"

Київський гурт представив довгоочікуваний реліз "ДЕБИЛЬНЫЙ", який для гурту став уже другим повноформатним альбомом.

Найближчим часом гурт вирушить у невеликий тур на підтримку релізу, у рамках якого відвідає шість міст. Дати туру:

22 вересня - Київ
29 вересня - Мінськ
6 жовтня - Харків
13 жовтня - Дніпро
20 жовтня - Львів
27 жовтня - Одеса

Окрім постійних учасників Small Depo на цьому релізі можна почути вокал Антона Слєпакова (Вагоновожатые, екс-И Друг мой Грузовик…), репера Жені "Кургана" Володченка, який є учасником гурту Курган & Агрегат, Ігора Рисєва (Черная Речка), а також гру віолончеліста Віктор Рекало. 

Новий матеріал був записаний на харківській Studio O !, а також у київській студії LypkiZvykozapys. Саунд-продюсером нового альбому "ДЕБИЛЬНЫЙ" став Дмитро Зінченко, екс-ударник Small Depo, який тепер співпрацює з гуртом Stoned Jesus. 

Цікаво, що цього разу Small Depo відмовилися співпрацювати з лейблами. Нагадаємо, їх дебютний LP "BRODYAGA" був випущений за підтримки українського мейджор-лейблу Moon Records.  

Small Depo - київський гурт, який грає в жанрі post-punk / indie з 2014 року. Ідейним засновником є гітарист-вокаліст Максим Іщенко, котрий спочатку створив one man band і випустив перший EP на касетних носіях з однойменною назвою "small depo" на українському лейблі aorte.. Такий старт дав підставу для формування повноцінного колективу. 

У 2015 році за підтримки українського лейбла Moon Records гурт випустив повноформатний альбом Brodyаga", який потрапив в топ-20 post-punk альбомів за версією журналу "Stereo Embers Magazine!" (США). Навесні 2016 Small Depo проїхали тур Україною на підтримку альбому. 

Гурт веде активну концертну діяльність.Зокрема, колектив був учасником таких фестивалів, як: Burn the scene for fun, Untitled Fest, Neformat Fest, Zaxidfest, Icecream Festival. 

Small Depo у соцмережах:

ВК: https://vk.com/smalldepo
Soundcloud: https://soundcloud.com/smalldepo
Instagram: https://www.instagram.com/smalldepo
Bandcamp: https://smalldepo.bandcamp.com/
Facebook: https://www.facebook.com/smalldepo

Neformat.com.ua