Гурт "Doping" випустив новий альбом

18 березня у мережі з'явився новий альбом ужгородського панк-рок гурту - лонгплей під назвою “Ready To Go“.

Вихід релізу хлопці анонсували ще на минулу весну, однак через деякі технічні нюанси його офіційний реліз був перенесений. Зараз же альбом нарешті можна завантажити чи послухати на Бендкемпі колективу. Загалом він містить 9 треків. 
 
Альбом записували Ілля Орлов та Віталій Лєвшаков,а його зведенням займався Бодя Yo Yo.
 
До слова, востаннє релізи "Doping"випускав ще у 2009 році.
 
Із травня гурт зможе відновити концертну діяльність. Окрім того у музикантів на осінь є вже матеріал та плани на запис ЕР. 
 
Гурт "Doping" сформувався у серпні 2005-го року трьома друзями. Впродовж наступного року проходять концерти містами України і перший виступ за кордоном (у Словаччині), записуються демо. У 2007-му Doping записує дебютний альбом і відправляється у свій перший український тур разом з "10-20 Без Выходных".
 
У 2008-му разом з друзями Total Konfus (сьогодні – Dikloud, Німеччина) проходить тур Росією та Україною, виступ на міжнародному панк-фесті "South Punk Fest" (2008, 2009). Травень 2009 – випуск другого альбому “Wrong Perfection”, тоді ж тур Україною, а у вересені – і Європою, з презентацією релізу, загальною тривалістю – 5 тижнів (Німеччина, Швейцарія, Австрія, Угорщина, Румунія, Україна). Червень 2010 – тур Україною-Росією з новою програмою. У 2016 році гурт відновив активну діяльність. 
 
"Doping" у соцмережах: 
 
 

Neformat.com.ua