White Noise For White Zombies — Crime Time (2020)

Виявляється в Україні колись були свої власні Ministry, Killing Joke, White Zombie та частково Nine inch Nails зразка кінця 1990-х. Звати їх White Noise For White Zombies і нещодавно вони вирішили повернутись.

Минуло 12 років з моменту того, як White Noise For White Zombies випустили останній ЕР "Expect", а потім зникли з радарів сучасної альтернативи.  Мабуть, настав час їм повернутися. Це й не дивно, бо зараз почали вертатися часи того самого саунду, а гурти з музичних ефірів enter-music та прайм-таймів МТВ почали знову заявляти про себе. Епоха повертається, але, якось, по-своєму. 

Для White Noise For White Zombies початком став мініальбом "Crime Time". Оформлений та зіграний він у традиціях першої половини нульових. Стилістика повністю дотримана. Тільки от саунд став трошки глибшим та проникливішим. У навушниках це відчувається. 

Якщо культура та мода тих часів повністю повернеться, то є нагода, що всі три пісні гурту можуть локально стати хітами сучасності. До речі, зараз таке діджеї грають на дискотеках. Особливо останній "Cravin' For A Whip". А враховуючи те, що гурт був у 2006 році найкращим, за версією комьюніті ua_music, грав на розіріві у Das ich та Bloodhound Gang, колишня слава може раптово повернутися. Але поки важко судити настільки глибоко, бо це всього три нові композиції. Звісно, немає ніяких гарантій, що команда знову не зникне десь на просторах сучасності.

 

Колись вона гриміла на радіо та музичних альтернативних українських каналах зі своїм хітом "k.y.i.v. (kill your idols violently)". До речі музиканти самі зі столиці та кажуть, що саме їхнє місто сформувало центр Східної Європи. Насправді, вони мають рацію. А любов до свого древнього коріння — це важлива річ у творчості, навіть, якщо ти граєш індастріал-рок. До речі, колись White Noise For White Zombies грали фіти з діджеями та етно-музикантами. Зараз таким нікого не здивуєш, а тоді, 15 років тому, це був прорив. Взагалі суміш електронної та важкої музики в нашій країні завжди була якоюсь проблемою. 

Тому людям, які хоч щось намагаються робити у цьому напрямку, завжди треба казати окреме дякую. Але є нюанс — мова. Усі три нові  треки виконані англійською мовою. Місцями нагадує Роба Зомбі. Але такого, який об’ївся борщу та надихався слов’янським повітрям. Його торкнуло і він почав розмовляти та співати з акцентом. Все ж таки українською воно мало б чутися більш цікаво та автентично. Pidgin English всі знають і так, а от співучою — такого у світі досі замало. 

Отже, у дорослого гурту є дорослий потенціал просування такого продукту на інтернаціональній арені. Не все ж тільки металкорам там різноманітним і стоунерам по всьому світу гриміти. Хай буде ще свій Ел Йоргенсен. Тільки з національним підтекстом.

Думки, висловлені у блогах, передають погляди самих авторів і не обов'язково відображають позицію Neformat.com.ua

White Noise For White Zombies у соцмережах:

https://www.facebook.com/wn4wz/
https://soundcloud.com/wn4wz
https://whitenoiseforwhitezombies.bandcamp.com
https://www.youtube.com/channel/UC0FtfmVGDK_oTF1QSvztSUw

Neformat.com.ua ©

1. Crime Time
2. Imperative Mood
3. Cravin' For A Whip (feat. Osnova)

10.03.2020