Dementix - Live Demo (2019)

Попри назву "Live Demo" дебютна робота київського сайкобілі гурту Dementix звучить досить якісно і цілком демонструє, чого варто чекати від команди. 

Явище музики з гумором та бадьорістю, а щоб ще й контрабас, — в Україні доволі рідкісне. І коли щось подібне з’являється, одразу стає об’єктом уваги. З гуртом Dementix така сама тема. До речі, коли чуєш назву, так і кортить написати Necromantix, бо дуже вже схоже. Дівчата та хлопці не ховають любові до цього відомого данського сайкобілі гурту. Так само вони нікуди не дівають свої щирі почуття до хоррору та фільмів класу Б, що очевидно.

А з’явилися Dementix шляхом симбіозу трьох гуртів. Контрабасист та барабанщиця гурту Evil Bobblehead злилися в єдиному пориві з гітаристом Halepa та бек-вокалісткою, перкусіоністкою Rollin' Coffin. Поки з цього вийшло тільки живе демо рік тому. Як буде далі розвиватися справа, невідомо. Реліз має шість пісень англійською мовою. Все традиційно та канонічно - "Satan's Rejects" та "No love in the space". Тільки от засмучує те, що лайв. У нас і так небагато гідних колективів такого напрямку, а щоб взагалі підривно та вибухово, то краще промовчати. Для живого виступу демо звучить нормально, але все одно не вистачає щільного саунду. Щоб від контрабаса та решти вібрацій стегна самі почали рухатись.

 

Музиканти зробили відео для свого "Intro" та обіцяли, що далі буде плюс-мінус те ж саме на кожну пісню, але, мабуть, так і не вийшло, бо в інтернет-телевізорі можна натрапити лише на живі виступи команди у Львові та на 85-річчі поета-пісняра Елвіса Преслі.

До речі, майже на кожну з пісень гурту є окрема обкладинка (рисунки авторства Олега Чередніченка). То тобі болотна істота з контрабасом, то якісь скелетони з черепами, а то й взагалі обличчя гурту без перкусіоністки. Видно, що з різних концептуальних речей складали демо.

To коли все ж таки не лайв? У своєму Інстаграмі музиканти обіцяють, що наприкінці року почнуть записувати дебютний повноформатник. І це добре, бо ж цікаво слухати сайко з гарним перевантаженим звуком усіх басів та жахів. Ще можна на вокал навалити більше, тоді всім буде щастя. Особливо це стосується поціновувачів фільмів класу Б з ремастерингом саунду та доведеним до досконалості зображенням. До речі, хто-небудь бачив кіно цього сегменту такої якості?

Отож, сподіваємося, далі буде. Не вистачає зараз країні такої естетики, ой не вистачає. А вцілити можна, якщо сміятися, так ще Семюель Клеменс aka Марк Твен казав.

Думки, висловлені у рецензіях, передають погляди самих авторів і не обов'язково відображають позицію Neformat.com.ua

Dementix - київський сайкобілі гурт, заснований у 2019 році. Серед колективів, які вплинули на їхню творчість, музиканти відзначають Demented Are Go, Nekromantix, Scum Rats, Klingonz, Mad Sin, Monsters, Motörhead.

Dementix у соцмережах:

https://www.facebook.com/dementixpsychobilly/
https://soundcloud.com/dementix_psychobilly
https://www.instagram.com/dementix_psychobilly/
https://www.youtube.com/channel/UCOzH4hG3BFLfxaXz0rrPVaQ 

Neformat.com.ua ©
  1. Intro
  2. Stay Away
  3. Creature
  4. Bloodlust
  5. Satan's Rejects
  6. No love in the space 
02.09.2019