Alphaxone & ProtoU - Stardust
Автор: Вєщій

Починаємо відлік: «дев’ять, вісім, сім… два, один — старт»! Занурення у безмежні води космічного океану розпочато. На шляху вам зустрінуться мільйони небесних тіл, сотні тисяч галактик та зорі… зорі… зорі…

Це не початок нового культового роману у жанрі «наукова-фантастика», це хронологія подорожі по спільному релізу Alphaxone & protoU Stardust

Альбом поєднує синтезатори іранців Alphaxone та відфільтрований шум українських астронавтів protoU. Протяжні мерехтіння далеких закутків Всесвіту лунають у кожному із треків альбому.

Десь посеред всього цього ледь-ледь проривається: «Земля-земля, як чути? Політ у безмежних водах космічного океану нормальний». — тож направляємось далі, у глибини небачених світів.  

Занурюючись у ехоподібні звуки альбому Stardust, починаєш по-новому сприймати своє існування. Життєві проблеми відходять на другий план, робочі моменти забуваються, а побут… який побут? Синтезаторні шуми обгортують тебе з усіх сторін і ти зливаєшся з Космічним розумом в єдиному екстатичному пориві. 

Лунає відповідь зі станції: «Зореліт-зореліт. Вас нормально чути. Наразі направляйтеся за заданим маршрутом». 

Тож, продовжуємо: іранець Мехді Салєх та українка Саша Кет видали реліз у січні 2017 року на Cryo Chamber.  

До складу релізу входять сім спільних треків від першої і до останньої секунди сповнених подихом невагомості та припорошених зірковим пилом.  

Кожен звук цього релізу нагадує нам, що простір довкола не закінчується за межами нашого міста, а являє собою таємницю.  Варто зауважити, що треки дуже схожі між собою і деколи напрочуд важко зрозуміти в якій частині космо-альбому знаходишся.  

Проте будьте обачливі: незважаючи на всю велич уявних польотів галактиками все ж таки прийдеться повертатися до звичайного життя, але світ довкола вас вже ніколи не буде таким, як раніше. 

Двигун зорельоту затихає, всі турбіни вимкнено і єдине що ми чуємо: «Хронологія подорожі по спільному релізу Alphaxone & protoU Stardust закінчена. Дякуємо що скористалися нашими міжгалактичними перевезеннями» 

Neformat.com.ua ©

1. Consumed 
2. Planemo Dreams 
3. Observing Quasars 
4. Versus 
5. Sub Signal 
6. Alignments 
7. Returned

24.01.2017
Cryo Chamber