NECROSIS Project видає перший мініальбом

Нещодавно олександрійський брутал-дез-метал-гурт NECROSIS Project оприлюднив мініальбом "The Canvas of Flesh". Він розкриває цілий спектр тем, об’єднаних однією рисою — темрявою.

До першого мініальбому гурту ввійшли композиції, написані в різний час. Найраннішим є демо "His Fall is Our Will", написане в 2016 році, задовго до заснування гурту. Хоча трек тяжіє до поєднання блек- і дез-металу, на відміну від звучання цього EP, його тематика вписала його в загальний настрій мініальбому:

"Тексти пісень — це темна лірика з розповідями про насилля, "Cut Throat", "Rip Flesh", "The Canvas of Flesh", мерців, "Descend Into Depravity of Blood", смерть, "Whisper of Anguish", і війну, "PigDog". Також в альбомі присутні бонус треки: кавер треку "Lucid Fairytale" гурту Napalm Death і демо "His Fall is Our Will" на антирелігійну тематику", — діляться виконавці з Neformat.

Усі інструменти записав мультиінструменталіст Сергій Німенко, а вокал і подальшу обробку запису виконав другий учасник гурту Олег Маркін. Запис і зведення відбулися на  Alexx Studio Production, власній студії Олега.

Наразі виконавці вже працюють над наступним альбомом, який теж планують видати в 2025 році. За їхніми словами, його звук буде ще брутальнішим і агресивнішим, аніж у "The Canvas of Flesh", із більшою кількістю важких і слемових рифів.

NECROSIS Project — brutal death metal/guttural/grindcore-гурт, заснований улітку 2024 року в місті Олександрія Кіровоградської області. Наразі в дискографії музикантів є мініальбом і сингл.

NECROSIS Project у мережі:

https://www.facebook.com/necrosisproject

Фото обкладинки — надали виконавці