walakos випустив другий альбом
![](https://www.neformat.com.ua/images/imagecache/material_preview_600w/news/montazhna_oblast_2-1_115.png)
Днями електронний виконавець walakos випустив альбом "Now we have pain". Той вийшов за сприяння Dnipropop.
Андрій Соколов, який стоїть за цим проєктом, сповнив свій новий альбом болем.
"Коли спаде дим і залишиться лише біль, найвірогідніше, він обере ознаки хронічного. Цей суттєвий елемент людського не дозволяє знаходитися в ілюзіях, закривати очі перед реальністю чи обманювати самого себе. Він вертає прямо в теперішній момент і зобов'язує бути чесним із собою. Незважаючи на невимовні переживання, ми відчуватимемо себе живими, як ніколи. Адже біль є властивістю живих і, отже, дієвих істот", – пише він у пресрелізі.
Нагадаємо, що перший альбом walakos, "Unplugged", теж вийшов на Dnipropop цьогоріч. Тоді представники лейблу презентували його як напівальбом-напівсет.
Зведення нового альбому виконали Максо Грусевич і Аркадій Ленов. Мастеринг узяв на себе Юрій Буличев (Monotonne).
Над обкладинкою для релізу Андрій працював разом із артисткою Роксоланою Дейнегою. Додамо, що візуальна складова посідає важливе місце в творчості цього проєкту й виконавець приділяє їй особливу увагу.
walakos – cольний проєкт музиканта й саундпродюсера Андрія Соколова, учасника формації Warнякання. Тут виконавець міксує ламані біти з мелодійною електронікою. Його творчість переважно витримана в темних меланхолійних тонах. Наразі в дискографії проєкту два альбоми.
walakos у мережі:
https://www.facebook.com/walakos.silence
https://www.instagram.com/walakos
Фото обкладинки – Arsen Dzodzaev, Electro Picnic