Хардкор у дусі 90-х від Rage Age. Прем'єра на Неформаті

Новий чернігівський хардкор гурт представляє дебютний мініальбом "Зграя". 

Rage Age - це створений на початку 2021 року чернігівський хардкор гурт, що зібрався, аби ви "люто танцювали на концертах". Його заснував Макс Чейз, вокаліст інших ветеранів чернігівської сцени - Destroy My Hope, а також бас-гітарист Володимир (Destroy My Hope, Prozza, Bad Choice, Luckyhard) і ударник Андрій (Destroy My Hope). 

Репетиції новоствореної команди почалися у лютому цього року, а вже в липні хлопці вирішували, які треки підуть в дебютний ЕР. Сам мініальбом вони записували протягом серпня-вересня у Чернігові на студії HiGain Records. Зведення зайняло трошки більше часу через технічні проблеми, а мастеринг виконав Роман Реп'ях.

За словами музикантів, мініальбом "Зграя" розповідає про сучасні проблеми, ціну людського життя та історію, а кожна пісня — це реакція на побачене або особистий досвід.

"Хороша спроба реконструкції звуку нью-йорк хардкору 90-х, того, що можна було побачити у MTV Headbanger's Ball, а саме Madball, Biohazard, Pro-Pain. Що не дивно, бо в Чернігові таку музику люблять і шанують. Лірика досить абстрактна, як на мене, але українська мова — це додатковий плюс. Зважаючи на все написане вище, маємо міцний дебют з упізнаваним вайбом чернігівської сцени", - так описує реліз наш музичний експерт та влогер Микола Мага. 

Обкладинка ЕР — це фото учасників Rage Age, зроблене у рідному Чернігові. Варіанти з малюнками хлопці відкинули одразу, зробивши вибір на користь ідеї "гурт на фоні урбанізму."

Дебютний виступ гурту з першої презентацією мініальбому наживо відбувся 20 листопада у Чернігові. Окрім того, по закінченню карантинних заходів музиканти хочуть повиступати і в інших містах, куди їх покличуть.

Реліз доступний на всіх стримінгових сервісах, а фанати фізичних носіїв можуть розраховувати невеликий наклад касет у майбутньому. Планується також кліп на підтримку мініальбому, а ще мерч.  

Rage Age у мережі:

https://www.instagram.com/_rage.age_/

Фото надане гуртом

Neformat.com.ua