Дебют: прогресивний сладж від Amber Platypus

Одеський progressive/experimental sludge гурт презентував дебютний повноформатний альбом "Bad trip — still a trip".Робота над альбомом тривала упродовж року в домашніх умовах. Мастеринг робив Ігор Манченко на Chaotic Studio.

"Наш реліз — подорож, атмосферою якої ми б хотіли поділитися саме через музику, не нав'язуючи чужих спогадів текстом слухачу. Це була довга і складна мандрiвка, тривалістю в 4 роки, якщо рахувати від моменту створення гурту.

Ми відразу поставили собі за мету не обмежувати творчість рамками жанру та не грати чистий стонер або заїжджені його варіації з домішками думу, а дати людям сладжу. Найголовніше, наскільки б важкою не була подорож, вона все одно залишається подорожжю", — розповіли у коментарі нашому виданню учасники гурту. 

Обкладинку створив художник Роман Міллер.

Наразі колектив працює над створенням та накопиченням нового матеріалу в якому почуємо, до речі, звук 8-струнної гітари. 

Amber Platypus — одеський експериментальний/прогресивний сладж-гурт, створений у 2016 році. Дискографія нараховує один повноформатний альбом. Актуальний склад:

  • Олексій Півторак — ударні
  • Євген Токарєв — бас
  • Олег Кандиба — гітара

Amber Platypus у мережі:

https://www.facebook.com/amberplatypusband
https://www.instagram.com/amber_platypus
https://amberplatypus.bandcamp.com/album/bad-trip-still-a-trip

Матеріал для обкладинки наданий учасниками гурту