Gentle Ropes випустив новий кліп

Київський гурт представляє новий трек "Burning Flowers" та кліп на нього. 

Як розповів у коментарі Неформату творець проєкту Серж Кост, ця пісня писалася майже два роки і в ній музиканти хотіли відійти від раннього класичного звучання пост-панку до чогось більш своєрідного.

"Пісня про подолання внутрішніх переживань і перешкод, і те, що як би не було важко, треба рухатись далі, адже всі люди проходять через це і не треба занурюватись занадто глибоко у себе і відмовлятись від будь-якої допомоги", — додає музикант. 

Кліп протягом одного дня знімав продакшен Kyiv Independent Music, а його режисеркою стала Анушик Петросян. Перед знімальною групою стояло завдання розкрити зміст пісні, з чим вони, на думку Сержа, впорались.

Серж Кост записував вокал, гітару, синтезатор і, як і в попередньому міні-альбомі, займався також зведенням релізу. Однак, цього разу, робив це не сам, а за допомоги Alex J Kramer зі студії Істок. За бас традиційно відповідав Стефан, бас-гітарист гурту Кадриль, який приєднався до Gentle Ropes у 2018 році.

Сингл "Burning Flowers" увійде до однойменного альбому, який вийде цього року.

Нагадаємо, перший у своїй дискографії міні-альбом "Consolation", натхненням для створення якого переважно був синтпоп 80-х, гурт випустив влітку минулого року. 

Gentle Ropes — даркгейз/пост-панк проєкт з Києва, що розпочав свою діяльність у травні 2017 року. Його дебютний альбом "Rose Wine & Gallows" вийшов того ж року на берлінському незалежному лейблі Black Verb Records. На творчість проєкту вплинула музика The Cure, Christian Death, Siouxsie & The Banshees, She Past Away, Bleib Modern, Veil Of Light.

Gentle Ropes у соцмережах:

https://gentleropes.bandcamp.com/
https://vk.com/gentleropes
https://www.facebook.com/gentleropes
https://soundcloud.com/gentleropes
https://www.instagram.com/gentle_ropes

Neformat.com.ua