alyona alyona випустила третій кліп про креативну молодь

Українська реп-виконавиця, яка стала відомою завдяки синглу "Рибки", представила слухачам і глядачам уже третій свій сингл "Відчиняй" та, очікувано, кліп на нього. 

"Я писала цей текст з думкою про нове покоління, що категорично відмінне від радянського. Ми дорослі, ми творчі, ми креативні. Ми хочемо вносити в цей світ свої ідеї, творити історію за своїм сценарієм та розвивати культуру країни в новому руслі. Цей трек – це заклик. Відчуйте нас, зрозумійте та прийміть наш вибір того, ким бути, як виглядати, як жити та чим займатися", - переконана alyona alyona.

Відповідно, у її пісні ми чуємо слова "Нове покоління відкриває свій чарт. Море по коліно і зухвалий стріт-арт", а на картинці бачимо саму виконавицю alyona alyona в компанії київської молоді та колоритних жителів рідної Баришівки

"Зйомки кліпу пройшли у 2 етапи – Баришівський та столичний. В моєму смт я збирала людей на трьох локаціях. Долучали звичайних знайомих, колег, друзів з дітьми. Я просила їх просто бути собою та вдягати те, в чому їм комфортно. На останню локацію до нас випадково приєдналися пара місцевих пацанів, з пивком. Вони зробили наш день! В столиці ми збирали абсолютно різну молодь, яка творчо самовиражається. Всі вони круті та відмінні між собою. Те, що об'єднує цих людей в решті й стало основним посилом цього відео", - додає alyona alyona.

Режисером нового кліпу став Ян Болотов, який раніше вже працював з alyona alyona над відео "Рибки 2"

Нагадаємо, alyona alyona (Савраненко Альона) - вихователька дитячого саду з Баришівки, яка цієї осені дебютувала із двома кліпами на трек "Рибки", які швидко здобули велику популярність у мережі та отримали кілька сотень тисяч переглядів. Раніше Альона творила під псевдонімом Alyona Al.kaida, але наразі її записи можна знайти лише у деяких соцмережах. 

alyona alyona у соцмережах:

https://soundcloud.com/alyonaalyona

Neformat.com.ua