Четвертий альбом Stoned Jesus вийде на лейблі Napalm Records

Уже другий український гурт підписав контракт зі всесвітньо-відомим австрійським лейблом Napalm Records! Раніше, нагадаємо, цієї честі удостоївся гурт Jinjer. 

"Такие дела, ребята: СтДж выпустит четвертый альбом на одном из крупнейших рокмитальных лейблов этой планеты. Сложно что-то добавить, мысли немного путаются, хочется всех причастных поблагодарить и наобещать всяких крутых штук. Сами увидите и услышите, в общем)", - прокоментував подію Ігор Сидоренко, лідер гурту. 

 У коментарі лейблу музикант також додав, що приєднуючись до таких гуртів, як My Sleeping Karma, Greenleaf, Monster Magnet, Alter Bridge, Powerwolf, Moonspell, учасники Stoned Jesus готові відкрити нову сторінку в історії свого колективу. 

"Ми абсолютно щасливі і схвильовані, бо нарешті анонсуємо підписання контракту зі Stoned Jesus. За останні пару років я мав змогу побачити Stoned Jesus наживо багато разів на різних подіях, як Up In Smoke чи Desertfest. Українська група досконало поєднує Stoner, Psych і Prog, і ми чекаємо на черговий шедевральний реліз від них у  2018 році. Stoned Jesus, ласкаво просимо до сім'ї, і, я сподіваюсь, ви відчуваєте себе комфортно серед гуртів Greenleaf, My Sleeping Karma, Monster Magnet чи Monkey3", - прокоментував подію Napalm Records A&R Sebastian Muench. 

Stoned Jesus — сучасний український музичний гурт, заснований Ігорем Сидоренком у 2009 році. Колектив за цей час уже гастролював Україною, Росією, Європою, Америкою і випустив декілька альбомів. Stoned Jesus проводив тривалу і скрупульозну експансію на великі та маленькі західні сцени, тож загалом за спиною колективу вже понад 20 країн. Як наслідок — запрошення до США, Британії і врешті поява у переліку учасників одного із найбільших у світі рок-фестивалів "Hellfest-2016".

Stoned Jesus у соцмережах:

ВК: http://vk.com/stoned_jesus
FB: http://www.facebook.com/stonedjesusband
Bandcamp: http://stonedjesus.bandcamp.com/
Twitter: http://twitter.com/StonedJesusBand
Instagram: http://instagram.com/stonedjesusband

Neformat.com.ua