"Димна Суміш" та "The Gitas" їдуть до Києва

Гурти The Gitas та Димна Суміш таки приїдуть до Києва. Минулого тижня на своїй Фейсбук сторінці українські музиканти оголосили конкурс: якщо їх пост набере 3000 лайків, обидва гурти виступлять у столиці. Нагадаємо, фронтмен гуртів Саша Чемеров останні роки жив у США, а сама "Димна Суміш" діяльність відновила порівняно недавно. 

Отож, деталі концерту вже відомі. Захід відбудеться 17 липня у київському клубі "Sentrum". Вартість квитків складає 360-650 гривень. Початок концерту о 20:00. 
 
"Димна Суміш" — це чернігівський гурт, який виник грудня 1998 року. Музиканти були переможцями фестивалів «Червона Рута» (Україна), «Перлини Сезону» (Україна), «Доски» (Москва), «Woodstock» (Польща). У квітні 2012 році учасники гурту заявили, що "Димна Суміш" тимчасово припиняє свою діяльність через неможливість «миритися з ситуацією в нашій країні — коли культура на останньому місці, а натомість панує суцільна політика, зомбування, соціальні експерименти і легкий тоталітаризм». Останній повноформатний альбом колективу виходив у 2009 році. У 2010 році світ побачив імпровізаційний збірник "Димної суміші".  Загалом на рахунку команди декілька альбомів та кліпів.  
 
Олександр Чемеров, фронтмен колективу, мешкає в Лос-Анджелесі, де займається сольною творчістю. У квітні 2014 року стало відомо про створення ним гурту The Gitas. Інші учасники групи теж займаються музикою у різних музичних проектах. 
 
 "Димна Суміш"  у соцмережах:
 
Neformat.com.ua