Sasha Boole готується до виступу у Києві
Автор:
Перший сольний концерт року, після майже піврічної студійної перерви чернівецький сонграйтер відіграє саме у столиці. 
 
4-го березня Саша Буль - музикант з Чернівців - розкриє для вас яскравий світ музики, що з’явилась більше 100 років тому.  Нагадаємо, артист виступає у форматі one-man band, або просто людина-оркестр. З гітарою, банджо, губною гармонікою та спеціальними перкусійними інструментами Sasha Boole мандрує від міста до міста. Він співає пісні про любов, дорогу, життя та смерть, чоловічу дружбу та вічні людські цінності.
 
Відбудеться концерт у "Caribbean Club". вартість квитків складає від 120 до 350 гривень. 
 
Родзинка Sasha Boole - його американське кантрі з буковинським акцентом, адже більшість пісень він пише українською.
 
У 2016 році музика виконавця стала саунд-треком до повнометражного фільму “Dustards” молодого українського режисера Станіслава Гуренко, за яким артист також випустив відео-кліп “Дорога”.
 
А навесні український блюзмен знову відправляється у великий європейський тур.
 
Sasha Boole / Саша Буль - чернівецький сонграйтер, кантрі/фолк виконавець, котрий грає на багатьох музичних інструментах. Його активна гастрольна діяльність почалась лише у 2014 році, проте кількість зіграних концертів от-от перевалить за другу сотню. За спиною музиканта два повноформатних альбоми, один з яких виданий на вінілі українським лейблом “AbyShoMusic”, та кілька синглів. Наразі Sasha Boole активно гастролює, здебільшого Європою, та працює над матеріалом для нового альбому. 
 
Почитати рецензію на Sasha Boole - Vol.1 (2013) можна за посиланням.  
 
Sasha Boole у соцмережах: 
 
Neformat.com.ua