thrash metal

Zombie Attack видали перший альбом за чотири роки

Днями треш-метал гурт Zombie Attack презентував альбом "Labyrinth". Це їхній третій альбом і перший реліз від 2019 року.

Mortal Vision оприлюднили сингл

Днями метал-гурт Mortal Vision випустив перший за два роки сингл – "Body Without Bones". У ньому звучить новий вокал колективу.

Xenotrone випустили містичний ЕР

Нещодавно треш-метал гурт Xenotrone випустив ЕР "Queen of the Night". Із цим релізом гурт перейшов до активного періоду творчості.

Merzotna Potvora завершили й видали ЕР

Позавчора блек-метал гурт Merzotna Potvora оприлюднив мініальбом "Mertvyj Ščur". Він вийшов на дисках лейблу Surrogate Rec. і згодом вийде на касетах від NONAME Records.

Karabiner повернулися до творчості й написали ЕР

Минулого тижня треш-метал гурт Karabiner оприлюднив новий мініальбом "Unbeaten". Він ознаменував відновлення активної діяльності гурту.

Zombie Attack — Bonded by Beer (2019)

У 2020 році гурт Zombie Attack святкуватиме 10 років на сцені. Їхній дебютний реліз "Drunk & Dead" (2011) одразу продемонстрував, що, незважаючи на юний вік і роздовбайство, Zombie Attack — не звичайні гімнарі з клубу "Барви" (хоча і це теж), у якому на той час проходила більшість їхніх концертів. Окрім непоганого рівня володіння інструментами, їх вирізняло бажання створювати двіжухи й розуміння того, що крім металу є ще й інша музика, а панк і хардкор — це теж круто, хоча багато мамкіних метал-елітістів не були з тим згодні.

Neformat.com.ua ©

1. Intro
2. Bonded By Beer
3. Hell Satan's Command
4. Satanic Barbeque
5. The Beast
6. Anarchy 666
7. Virtual Reality
8. Slave Doll
9. Hit the Road
10. Apocalyptic Rock'N'Roll
11. Non Serviam

15.11.2019
15 листопада 2019