08-09/06/2013 фестиваль "Рок'N'Січ 2013" в Киеве, Труханов остров
08-09/06/2013 фестиваль "Рок'N'Січ 2013" в Киеве, Труханов остров
08.06.2013 - 09.06.2013
"Труханов Остров"
12:00
Бесплатно.

Начало в 12:00, вход бесплатный.

Спільний українсько-шведський рок- та екстрим-фестиваль «Рок Січ» відтепер відбуватиметься на Трухановому острові у Києві щороку.
З ініціативою започаткувати цю традицію виступив відомий український музикант та громадський діяч Олег Скрипка. Фестиваль відбуватиметься під особистим патронатом голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова. Проект було презентовано в рамках двостороннього форуму Києва та Стокгольма.
За задумом організаторів, фестиваль має органічно поєднати українську та шведську культури. Він налічуватиме одразу 7 майданчиків, у тому числі – 2 сцени збудовані безпосередньо на Дніпрі у вигляді козацьких чайок.Окрім виступів відомих українських та шведських рок-команд, у рамках фестивалю на Трухановому острові відбудеться міжнародний лицарський турнір, байк-парад та змагання з авто-тюнінгу. Другою локацією фестивалю стане столичний екстрим-парк, що на території парку Дружби народів. Там відбудуться міжнародні змагання з понад 60-ти екстремальних видів спорту «Freegames».
Планується, що фестиваль відвідають кілька тисяч туристів зі Швеції. Мешкатимуть шведи, вже за традицією, у наметовому кемпінгу на Трухановому острові.«Ми запланували дійсно грандіозний проект. Українська та шведська автентика багато у чому споріднені тож поєднуються дуже органічно і природно. Буде багато якісної музики, захоплюючих розваг і яскравих емоцій. Приємно, що ідею із задоволенням підхопила й шведська сторона. Сьогодні ми підписали відповідний меморандум», – розповів Олександр Коваленко, виконавчий директор громадської організації «Країна мрій».
Із Стокгольма ідею вже підтримали шведські тур-оператори та асоціація футбольних уболівальників Королівства.

http://vk.com/event51614176
http://rocksich.org/