07/06/2014 г. Киев, "Mezzanine"
07/06/2014 г. Киев, "Mezzanine"
07.06.2014
Арт-пространство "Mezzanine"
21:00
от 60грн.

У перші вихідні літа, 7 червня, арт-простір Mezzanine запрошує провести ніч у компанії чудового ембіенту та ранніх фільмів Девіда Лінча. Приємною музикою порадують спеціальні гості Gamardah Fungus та SUBMATUKANA (Дніпропетровськ), Polly (Єкатеринбург), а також Sew Saw Thief, r.roo і Stalker VA (Київ).

Gamardah Fungus - один із небагатьох гуртів на території України, в творчості яких переплітаються досить рідкісні для нашої країни жанри музики - drone ambient та dark jazz. Музиканти живуть і працюють у Дніпропетровську і самі називають свою музику медитативною, кінематографічною, темною і в’язкою.

Polly - електронний проект молодого російського музиканта. Його творче гасло: "You can more!". І справді, хлопець впевнено слідує своєму гаслу, вдосконалюючись з кожним новим треком. Його музика - це своєрідний мікс атмосферного ембіенту, розмірного барабанного звучання та ліричної електроніки.

Sew Saw Thief - це класичний приклад музичного підпілля - невідомо хто, невідомо де і коли. Тільки музика - спокійна, чуттєва та вільна.

SUBMATUKANA - самобутній електронний колектив, який постійно експериментує з музичними інструментами, шукає нові форми самовираження та формули звуку. Якщо ви коли-небудь слухали glitch, breakcore, drum'n'bass, leftfield або ambient - це для вас.

r.roo - талановитий український музикант, справжнє ім'я якого Андрій Ругару. Музика r.roo емоційна та багатогранна, сповнена чуттєвих мелодій фортепіано та хрусткого айдіему. Ембіентні ландшафти створюють об'єм, поглинаючи в себе зворушливий мелодизм музики Андрія. Атмосферні педи та клавішні акорди опираються на поривчаті та вигадливі механізми синтетичних бітів.

Проект Stalker VA (Київ) - це електроакустичні ембіентні звукові ландшафти з використанням синтезу та звукового дизайну, власних “польових записів” та трансформованих звукових об’єктів. Більша частина робіт - це свого роду тембральні атмосферні музичні подорожі, які багато в чому нагадують картини імпресіоністів.

Ембіентна ніч розпочнеться у суботу 7-го червня о 21:00
Місце проведення - Mezzanine (вул. Нижньоюрківська 31)
Інформація про квитки з'явиться на наступному тижні.


Детальніше: http://www.azh.com.ua/music/ambient-night-4

Зустрічі в соцмережах:
http://vk.com/ambient_night_4
https://www.facebook.com/events/735716799804816/