02-03/10/2010 г. Львов, Дворец Спорта "Украина"
02-03/10/2010 г. Львов, Дворец Спорта "Украина"
02.10.2010 - 03.10.2010
Дворец Спорта "Украина"
14:00
100/120/140грн на оба дня.

«Руйнація» - наймасштабніший фестиваль Західної України закритого типу, що проводиться під егідою: «СЛУХАЙ СВОЄ - ОБИРАЙ СВОЄ». За роки його проведення, фест став доброю традицією не тільки для львівської молоді, а і для тих, хто приїжджає сюди з усієї України. Кожного року «Руйнацію» відвідує все більша кількість людей, і це не є випадковим. Адже основна мета фестивалю – знищення стереотипів пов'язаних із рутиною, що заполонила наше повсякденне життя. Долаючи систему - відроджуєш себе, і «Руйнація» створена саме для того, щоб допомогти у цьому. Між виконавцями і прихильниками виникає певний діалог; тут нові ідеї, відчуття, прагнення вирватись на волю і знищити тенета, що скували своєю матеріальністю. Обирай своє, слухай найкраще, будь справжнім!

Раді повідомити, що фестиваль "РУЙНАЦІЯ" набирається життєдайної сили, і готовий тішити своїх шанувальників якісною важкою музикою щороку.
Фестиваль "РУЙНАЦІЯ" за версією FaDiez Music Awards визнано найкращим фестивалем України 2009 року.
Фест не зупиняється на досягнутому, він набирає масштабності у всіх значеннях цього слова.

Отже, вже 2-3 жовтня у столиці фестиваля Руйнація місті Львові відбудеться восьмий за рахунком фестиваль. Два дні поспіль гостей та відвідувачів фестивалю чекає мега програма на 2 дня!!!

За ці два дні на сцену вийдуть понад 25 гуртів зі всієї України (кращі з найкращих), наприклад, ТОЛ, МЕРВА, SKINHATE, DANCE PARTY, DANCE!DANCE! і так список можна довго продовжувати! Ну і, звичайно, сама ізюминка фесту - це гість з Европи, точніше з Німеччини, гурт світового рівня CALIBAN!

Так що, всіх чекаємо на фесті саме 2-3 ЖОВТНЯ в м.Львів, Палац Спорту "Україна"

Ціна квитків:

Абонемент на 2 дні:
З 1 липня по 20 серпня - 100 грн.;
З 20 серпня по 1 жовтня - 120 грн.;
З 1 по 2 жовтня - 140 грн.

Абонименти на 2 дні з'являться в продажу з 1 липня у магазині "Стильний Львів" (м. Львів, вул. Вагова 15)

Квиток на перший день (2 жовтня) - 60 грн (тільки в день концерту!);
Квиток на другий день (3 жовтня) - 80 грн (тільки в день концерту!)