Українську неакадемічну музику вивчатимуть глибше

Агенція музичного консалтингу Soundbuzz та Український культурний фонд об’єдналися для дослідження сектору неакадемічної музики України та виявлення зовнішньоекономічних перспектив.

Мета проєкту: зафіксувати поточний стан ринку, виявити ключові проблеми, оцінити можливості та надати рекомендації для подальшої роботи.

"На нас чекає багато роботи, адже дослідження триватиме з липня по жовтень. Добре, що ми маємо професійних партнерів із досвідом вивчення саме креативних індустрій — компанію PPV Knowledge Networks. До того ж, розроблену методологію верифікують європейські колеги, які мають досвід аналогічних досліджень. Це наблизить механіку нашої роботи до європейських стандартів. Сподіваюсь, маючи на руках результати проєкту, українська музична індустрія перестане користуватись фейковими цифрами та спиратися на суб’єктивні судження", — говорить директорка Soundbuzz Дарця Тарковська в пресрелізі.

Дослідження відбуватиметься методами опитувань, фокус-груп, глибинних інтерв'ю, запитів статистичних даних тощо. Взяти участь у ньому можуть музиканти та працівники індустрії. Залежно від спеціалізації, пропонується окреме опитування для музикантів та представників індустрії. Враховуватиметься, зокрема, й українська андеграундна музика, як запевнили нас організатори дослідження. 

Всі опитування анонімні, проте за бажанням можна залишити свій e-mail та першими отримати звіт із результатами дослідження.

Підсумкові матеріали будуть надані як українською, так і англійською мовою, що дозволить іноземним колегам ближче познайомитися з музичною індустрією нашої країни. Для широкого загалу звіт представлять у вільному доступі вже цієї осені.

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році як нова модель надання на конкурсних засадах державної підтримки та промоції ініціатив у сфері культури та креативних індустрій. Діяльність Фонду, відповідно до чинного законодавства, є невід’ємною частиною політики і визначених пріоритетів діяльності Міністерства культури та інформаційної політики України.

Soundbuzz — агенція музичного консалтингу, створена у 2013 році. Займається освітніми проєктами, консультує з питань експорту, бере участь у професійних заходах музичної індустрії України та Європи, серед яких Music Conference Ukraine, Respublica Music Conference, PRO music USA (спільно з America House Kyiv), Gogolfest, Live at Heart, Ment Ljubljana, Waves Vienna, Nouvelle Prague, Budapest Showcase Hub та інші.

Слідкувати за новинами проєкту:

https://www.facebook.com/musicmarketua/
https://www.instagram.com/musicmarketua/

Neformat.com.ua