Ethereal Riffian випустили ще один сингл з нового альбому

Ethereal Riffian представляють другий сингл "Kosmic" з третього повноформатного альбому "Legends". Прем'єра пісні відбулася на австралійському ресурсі Amnplify

Згідно концепції релізу, "Kosmos" - це грецьке слово, що описує не тільки матеріальний вимір всесвіту, а живий комплекс матерії, свідомості, душі та духу. 

"Ми зроблені з космічного пилу, який був створений у надрах зірок, що стискалися. Цілком імовірно, що деякі з ваших атомів колись належали Ейнштейну, Галілею або Будді. Те, що ми видихаємо, вдихають дерева, а те що видихають дерева, вдихаємо ми. Все взаємопов’язано. Космос всередині нас. Ми і є Космос", - коментує реліз лідер гурту Вал Корнєв. 

Нагадаємо, третій повноформатний альбом гурту київського гурту Ethereal Riffian буде виданий лейблом Robustfellow Prods. 6 вересня 2019 року. Альбом "Legends" вийде на дисках, платівках, касетах, а також у цифровому форматі. Кожна версія альбому буде вирізнятися своїм мастерингом та дизайном. Окремо буде підготовлена лімітована серія видання альбому, яка дозволить як слід зануритися у всесвіт нового релізу.

Треклист альбому:

1. Sage’s Alchemy
2. Born Again
3. Dreamgazer
4. Legends
5. Kosmic
6. Unconquerable
7. Moonflower
8. Pain to Wisdom
9. Yeti’s Hide
10. Ethereal Path

Трохи раніше гурт випустив кліп на пісню "Legends" з цього альбому.

Автор обкладинки релізу - Юра 'xninja' Нагорний. 

Гурт Ethereal Riffian був заснований у 2010 році.На рахунку колективу два повноформатні альбоми та навіть книга. Останній повноформатний альбом "Aeonian" гурт випустив ще у січні 2014, що робить "Legends" першим лонгплеєм Ethereal Riffain більш ніж за 5 років.

Ethereal Riffian в соцмережах:

ВК: https://vk.com/etherealriffian
FB: https://www.facebook.com/etherealriffian
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCXvxNJpBTx9o_ftjD8sAf6w
Bandcamp: https://etherealriffian.bandcamp.com/
Instagram: https://www.instagram.com/etherealriffian/

Neformat.com.ua