Bastard Disco випустили новий кліп

Українсько-польський гурт представив нове відео на сингл "Sink or Swim" з другого альбому "China Shipping", що побачить світ 3 травня.  Вокалістом Bastard Disco є Юрій Касьяненко, екс-учасник гурту Date Rape.

"Можливо, ти саме повертаєшся додому. Якщо так, то візьми цю пісню, тому що це трохи й про тебе", - коментують роботу музиканти. 

"Sink or Swim" є другим синглом з майбутнього альбому "China Shipping", який вийде на початку травня за підтримки найстарішого незалежного польського лейбла Antena Krzyku. Реліз можна буде придбати на вінілах, дисках та у цифровій версії. Попереднє замовлення, до слова, уже стартувало. 

Між тим сам гурт відправився у невеликий тур Польщею. 

Перед виходом альбому музиканти обіцяли випустити три сингли та кліпи на них. Першим став трек "Fututre Crimes", який вийшов 17 лютого. Другий бачимо вище. 

Bastard Disco - це українсько-польський гурт, що грає альтернативний рок під впливом американської пост-хардкор та нойз-рок сцени дев'яностих років з великою любов'ю до Fugazi, Quicksand, Smashing Pumpkins, Sonic Youth, Pixies. Колектив розпочав діяльність у 2015 році, а у 2017-му вийшов їх дебютний повноформатний альбом "Warsaw Wasted Youth". 

Склад гурту:

  • Kamil Fejfer (гітари)
  • Yuri Kasianenko (вокал, синтезатори)
  • Paweł Cholewa (бас)
  • Marek Kamiński (ударні)

Bastard Disco у соцмережах:

https://bastarddisco.bandcamp.com
https://www.facebook.com/bastarddisco/
https://www.youtube.com/channel/UCI43Hs6TR-YC0ivJ_3nftDA

Neformat.com.ua