Drudkh випустить нову компіляцію на дисках

Харківський блек метал гурт Drudkh та лейбл Season Of Mist  оголосили вихід нового релізу - компіляції "A Few Lines in Archaic Ukrainian". 

Збірка "A Few Lines in Archaic Ukrainian" вийде 5 квітня на лейблі Season Of Mist у формат дисків та касет, що порадувало багатьох прихильників виконавця. Компіляція міститиме шість треків зі сплітів Drudkh з Hades Almighty, Grift та Paysage d'Hiver, які виходили протягом 2015-2017 років. Зараз же пісні будуть об'єднані, до того ж багато з них вперше вийде не на вінілі.  

Зараз вже можна послухати трек "Autumn in Sepia" із майбутньої компіляції. 

Нагадаємо, минулого року Drudkh випустив альбом "Їм часто сниться капіж", який потрапив у чималу кількість ТОПів, у тому числі й наш власний. Почитати рецензію на нього можна за цим посиланням

Drudkh - український блек метал гурт, створений у 2002 році в місті Харків. Лірику більшості композицій колективу складає поезія класичних українських поетів, серед них Тарас Шевченко, Іван Франко, Олександр Олесь, Олег Ольжич, Ліна Костенко і т.д. Наприклад, альбом "Лебединий Шлях" (2005) повністю побудований на тексті поеми Тараса Шевченка "Гайдамаки" (1841). В оформленні дисків часто використовуються картини українських та російських художників XIX ст. Музиканти тісно співпрацюють із лейблом Season of Mist.

За цими посиланнями можна почитати рецензії на релізи колективу:

- спліт Drudkh / Hades Almighty - One Who Talks With the Fog / Pyre Era, Black! [Split] (2016).
- спліт Drudkh/Grift - Зраджені сонцем / Hägringar (2016)
Drudkh - Борозна обірвалася | A Furrow Cut Short (2015)
- спліт Drudkh / Paysage d’Hiver - Десь Блукає Журба / Schnee IV (2017)

Drudkh у соцмережах:

Bandcamp: https://drudkh.bandcamp.com/
Facebook: https://www.facebook.com/Drudkh.Official 

Neformat.com.ua