У Києві пройде RespublicaFEST Conference для молодих музикантів

Міжнародна конференція для молодих музикантів та арт-менеджерів RespublicaFEST Conference повертається до Києва! Літня частина заходу відбудеться 25 та 26 серпня 2018 року у фотостудії Lightfield.Productions. 

Цього разу на конференції буде одразу два потоки лекцій та воркшопів, що зробить її програму ще більш насиченою та корисною. Тема літнього заходу - гроші у музиці. Мова йтиме про головні джерела прибутку для музикантів, пошук міжнародних можливостей та фінансування, а також пасивних способів заробляти творчістю.

Захід буде корисний усім, хто бачить своє місце у музичній сфері України або бажає отримати потрібні знання та контакти для виходу на міжнародну арену. Близько двох десятків лекцій та дискусійних панелей, практичні воркшопи та 2 дні нетворкінгу – це та більше заплановано на серпневому заході RespublicaFEST Conference.

Локацією конференції стане найбільша фотостудія в Україні Lightfield.Productions, що пропонує не тільки послуги зйомок та фотопродакшену, але й найбільший креативний простір для будь-яких заходів. Музичним партнером RespublicaFEST є Мережа музичних магазинів In-Jazz, офіційний представник Yamaha в Україні, що 26 серпня в рамках конференції проведе практичний майстер-клас гри на своїх передових інструментах.

Захід організовується за підтримки Посольства Німеччини в Україні та Австрійського Культурного форуму.

Мови заходу: українська, російська, англійська без додаткового перекладу.

Час заходів: 14:00-19:00. Квитки можна придбати онлайн по 250 гривень (1 день) та 400 гривень (2 дні). 

До слова, у рамках підготовки до цієї конференції 16 серпня у Києві відбудеться безкоштовний захід "Музыкальный прорыв за 2 дня. Нетворкинг-сессия"

Подія у соцмережах:

https://www.facebook.com/events/2044026905847932/

Neformat.com.ua