Гурт Small Depo записав новий альбом

Київський пост-панк гурт поділився останніми новинами щодо очікуваного лонгплею. 

Як розповіли музиканти, альбом уже записаний і офіційний реліз його відбудеться вже цієї осені. До лонгплею увійде 11 треків. Більше інформації учасники гурту обіцяють розкрити трохи згодом. 

Нагадаємо, перший повноформатний альбом "Brodyaga" гурт випустив ще у листопаді 2015 року. Після того  колектив видав усього кілька синглів. Почитати рецензію на Small Depo - Brodyaga (2015) можна за цим посиланням. 

Small Depo - київський гурт, який грає в жанрі post-punk / indie з 2014 року. Ідейним засновником є гітарист-вокаліст Максим Іщенко, котрий спочатку створив one man band і випустив перший EP на касетних носіях з однойменною назвою "small depo" на українському лейблі aorte.. Такий старт дав підставу для формування повноцінного колективу. 

У 2015 році за підтримки українського лейбла Moon Records гурт випустив повноформатний альбом Brodyаga", який потрапив в топ-20 post-punk альбомів за версією журналу "Stereo Embers Magazine!" (США). Навесні 2016 Small Depo проїхали тур Україною на підтримку альбому. 

Гурт веде активну концертну діяльність.Зокрема, колектив був учасником таких фестивалів, як: Burn the scene for fun, Untitled Fest, Neformat Fest, Zaxidfest, Icecream Festival 2017. 

Small Depo у соцмережах:

ВК: https://vk.com/smalldepo
Soundcloud: https://soundcloud.com/smalldepo
Instagram: https://www.instagram.com/smalldepo
Bandcamp: https://smalldepo.bandcamp.com/
Facebook: https://www.facebook.com/smalldepo

Фото Олександри Фурзикової

Neformat.com.ua